Saç Şekillendiriciler Fakir Juliet saç maşası

fakir julıet saç maşasını bir hafta önce elektroworldden 40 liraya aldım.. hemen ısınıyor ve tabi seramik kaplı olmasıda artı avantaj bu fiyata bu kalite .. almayı düşünenler kaçırmasın derim .. ben gayet memnun kaldım ... kızımla beraber kullanıyoruz

Merhaba arkadaşlar...bi kaç gündür saç maşası arıyordum...burdaki yorumları okuduktan sonra, fakir juliet saç maşası almaya karar verdim...
40 liraya aldım..Az önce saçımı yaptım. Çok beğendim..5-6 saniyede harika bukleler...ve inanılmaz doğal duruyor..herkese öneriyorum..

Son düzenleme:
merhaba gizem hanım. ben gökçe. bende dün fakir juilet saç masası aldım. maşanın üstünde 210 derece sıcaklık yazıyor. fakat ben orda denedik ama 210 diye bir yazı görmedim makinadaki sıcaklığı açında. sizdede böyle mi? bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. msn adresim gokcegrafik@hotmail.com
iyi günler...

bende fakir juilet saç masası aldım.kutuda 210 derece sıcaklık yazıyor fakat ben sıcaklığı açtığımda 210 derece yazısını göremedim siz görebiliyor musunuz? bana bu konuda yardımcı olursanz sevinirim. iyi günler...

selam arkadaşlar. bende dün aldım fakir juilet maşasını. kutuda 210 derece yazıyor. fakat ısıyı açtım 210 diye bir derece göremedim nasıl çıkıyor o derece bana yardımcı olabilir misiniz?

canım ilaç gibi geldi bu konu bana teşekkür ederim bende maşa alacaktım konu açmıştım ama kimse bu markadan bahsetmemiş. hem çok uygun hemde kullanışlı sanırım. senin maşa kaç mm bende bu hafta alacağım hangi mm daha doğal duruyor?

teşekkürler.

canım once baslat dugmesıne basıp acıyosun daha sonrada sanırım 5 tane cubuk var ve o cubukların en yukarıa olanına getırıyosun vedaha sonra cubuklar asagıdan yukarı dogru cıkmaya baslıyo en sona geldıgınde 210 derece oluyo..
dıjıtal bı ekranı yok. baslatın yanındakıne 5 kere bastınmı en yukarıya gelıyo ve hepsı yukarda olunca ısınmıs oluyo.umarım anlatabılmısımdır.
bu arada yazını gec gordum kusura bakma yenı cevap yazabııyosum

benn de hemen bişy sorucam.. şimdi benim saçlarım uzun, nerdeyse belimde.. bana artık normal ebatlardaki maşalar kısa geliyor. bu maşanın uzunluğu nasıl ??

Son düzenleme:
bende kullanıyorum fakir juliet ıslak kuru kullanılabiliyor çok kısa tutsanızda gayet güzel bukleler yapıyor herkese tavsiye ederim tesadüf aldım 40 liraydı indirimden aldım birde kalın olması daha doğal durmasını sağlıyor normal maşalardan kalın düşünmeden alın gayet iyi

Bende süper bi kampanya vardı 19 TL'ye aldım bugün 1 günlük indirimmiş yarın ki fiyatı 49 TL miş

Ben saçlarımı bu maşayla yapıyorum hemen salınıyor.Düzleştiricimle dalga veriyorum o iki gün gidiyor.Sizce neden?

bende bundan almaya karar verdim
ama 19luk mu 25 mi karar veremedm ya.yardım eder msnz

bende dün aldım aynısını süper bir maşa.hele su dalgasına bayıldım.dediği gibi elektrklenmeyi alıyor süper bir maşa.benm ki saçlarımı adam etti gerisini siz düşünün :))

Başlıkları okurken Fakir Juliet saç modası diye okumuşum, "fakir Juliet de kim, film karakteri mi" diyordum kendi kendime :))

merhabalar ben de bu maşayı bugün aldım eve gelince denedim hemen.dereceyi ayarlayıp ıstımaya başladıktan bir süre sonra ekran kararıyor acaba kullanan kişilerde de mi böyle yoksa bozuk mu aldım acaba bir de 210 a ayarlamama rağmen çok fazla ısınmamış gibi geldi

Bende 45 tl ye yeni siparis verdim. Buradaki ve diger sitelerde olumsuz pek yorumu yoktu. Kullandiktan sonra bende eklerim yorumumy

Yorumlarda genelde cabuk ısındigini yazmislar fakat zaman belirtmemisler bana göre 2-3 dk da ısı sabitlenirse cabuk isiniyordur. Öyle aman aman hizli isinmiyor. Daha ince babyliss in bi masasini kullanmistim. Onda yaptigim bukleleri ben 2 gum kullaniyodum Fakir de yaptigim aksamina saldi ve dumduz oldu. Anlam veremedim acaba nerde yanlis yaptjm kalinliklari ayni isi dereceleri ayni masa fakat sonuc ayni olmadi bukleler tam istedigim gibi canlida olmadi heram salacak gibi bi hali vardi ilk actigimda bile bukadar cabuk acilmasi acikcasi masanin nesi eksik de boyle oldi diye dusundurdu. Hic yapmiyor degil isi da iyi biyerde bi eksik va anlayamadm fiyat ve genel anlam kullanisliligi iyi hic yoktan iyidir dedirtecek bi urunmus ama keske biraz daha para verip bayblisinkini mi alsaydim da dedim. Belki ilk yapisim ondan da kaynaklanabilir dedigim gibi ikiside ayni kalinlikta ve isida olunca aradaki farki anlayamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…