Saç Şekillendiriciler Fakir Juliet saç maşası

Yorumlarda genelde cabuk ısındigini yazmislar fakat zaman belirtmemisler bana göre 2-3 dk da ısı sabitlenirse cabuk isiniyordur. Öyle aman aman hizli isinmiyor. Daha ince babyliss in bi masasini kullanmistim. Onda yaptigim bukleleri ben 2 gum kullaniyodum Fakir de yaptigim aksamina saldi ve dumduz oldu. Anlam veremedim acaba nerde yanlis yaptjm kalinliklari ayni isi dereceleri ayni masa fakat sonuc ayni olmadi bukleler tam istedigim gibi canlida olmadi heram salacak gibi bi hali vardi ilk actigimda bile bukadar cabuk acilmasi acikcasi masanin nesi eksik de boyle oldi diye dusundurdu. Hic yapmiyor degil isi da iyi biyerde bi eksik va anlayamadm fiyat ve genel anlam kullanisliligi iyi hic yoktan iyidir dedirtecek bi urunmus ama keske biraz daha para verip bayblisinkini mi alsaydim da dedim. Belki ilk yapisim ondan da kaynaklanabilir dedigim gibi ikiside ayni kalinlikta ve isida olunca aradaki farki anlayamadim.

Aynı fikirde misiniz bende almayı düşünüyorum ama 1-2 kişide bana çabuk salıyor dedi sepete bile ekledim ama kararsız kaldım :KK43:

Aynı fikirde misiniz bende almayı düşünüyorum ama 1-2 kişide bana çabuk salıyor dedi sepete bile ekledim ama kararsız kaldım :KK43:
Geç oldu sanırım niye anlamadim ama cabuk saliyor boraz fazla tutsam daha mi uzum kullanirim bukleleri cocukdan deneyemedim okadar uzun ben pratik hemen yapiyo falan yorumlarina aldandim hic yapmiyo degil ama benim saclarimda asiri duz kendi yapisi belkide ondandir ama kardesimde babyliss var onunkide ayni ozellik ve kalinlikda onunla yaptigimda daha uzun kullaniyorum aradaki farki anlayamadim
:)

X