Fakfakirler topiği

Nasıl dram dolu bi hayatım varsa artık bergen miyim neyim etkilenmedim çok daha acı hikayeler var tarihte belki ondan
Kız yok ben odun gibiyim. Hatta ayıptır söylemesi ben arkadaşımla çin restoranına gittik filmden once. Orda sahibin eşi çok suratsiz. Her gördüğümüzde kadına küfür ediyoruz. Tipe bak yok suratsız yok meymenetsiz falan ahahah kadınında saçları kisa. Ordan çıktık aylaya girdik. Herkes zirliyor biz kahkaha atiyoruz. Diyoruz biz kadından kaçtık pesimizden geldi. Ben durmadan aylanın kafaya bak aynı bizim cinli karı falan ahahha :KK70: ama en son dayanamadım amcamı görünce ♡

Yarın akşam ki yemek için fırında makarna yaptım .
Karnım tok ama onu yemek istiyorum engel olamıyorummm yardım edinnnnnnn

Ben daldım sirek değişmez dedim çıktım :KK14:

Diyoruzda iste ise yaramiyor genelde...illaki iste o dipe bi vuracan ve kend
o zaman birbirimizin ne çektiğini de en iyi
Biz biliriz :deli:

Evet malesef öyle galiba ama benim gibi salak az bulunur ;-) Ben 12 sene icinde bu 4. ayriligim...hep acaba bu sefer sözünü tutup degisti mi diye denedim.....
Neyse simdide kendimi kandirmak icin, aman bak her yolu denedin vicdanin rahat diyorum

Diyoruzda iste ise yaramiyor genelde...illaki iste o dipe bi vuracan ve kend

Evet malesef öyle galiba ama benim gibi salak az bulunur ;-) Ben 12 sene icinde bu 4. ayriligim...hep acaba bu sefer sözünü tutup degisti mi diye denedim.....
Neyse simdide kendimi kandirmak icin, aman bak her yolu denedin vicdanin rahat diyorum
Dmii illaaa bi görmeleri lazım bide atarlanıyorlar .
Bize yaptıkları atarı kocalarına yapsalar istedikleri olurdu

Kız yok ben odun gibiyim. Hatta ayıptır söylemesi ben arkadaşımla çin restoranına gittik filmden once. Orda sahibin eşi çok suratsiz. Her gördüğümüzde kadına küfür ediyoruz. Tipe bak yok suratsız yok meymenetsiz falan ahahah kadınında saçları kisa. Ordan çıktık aylaya girdik. Herkes zirliyor biz kahkaha atiyoruz. Diyoruz biz kadından kaçtık pesimizden geldi. Ben durmadan aylanın kafaya bak aynı bizim cinli karı falan ahahha :KK70: ama en son dayanamadım amcamı görünce ♡
Valla kız şanslıymış çok da duygusal bi tarafı yoktu kısa kesmişler uzun süre kavuşamamaları dışında duygusallık yoktu şimdiki hayat daha acımasız

X