Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ayhh hamileyken ben , 30 kg aldim seve seve nasilsa hamileyim vur dibine dibine tabi sonra dogum yaptim , canim cok sevgili arkadasim demez mi "cikarmadilar mi cocugu karnindan, hala duruyo karnin yerinde"

Valla doğru diyim ben 33 kg verdim 3 4 ayda . Bu sürede herşeye dikkat ettim filan . 1 senedir lahmacun yemiyom geçen eşime dedim kaç kere eve söyleyelim diye o da hep biseyler uydurdu en son o evde yokken kendim çağırdım sipariş ettim bı güzel gömdüm ruhu duymadı

Ben kacayim kizlar asiri dengesiz ve yari depresif ruh halimle babamin ikrami cayi hupletip biraz balans sagliyim kisiligimde opuyorum sizi

4 ayda 33 kilo nasıl verdin kız formülğ ne

Ben aslinda diyetten degil cimrilikten soylemiom lahmacun lahmacun benim kırmızı cizgim dayanamam aslaaa gecen solicektim elim telefona gitmedi amannn param cebime kalsin evden yiyek dedim

4 ayda 33 kilo nasıl verdin kız formülğ ne
Bacım kopyala yapistirma yaptım bir topikte yazmıştım ,İlk önce inanmaniz lazım
Sonra yavaş yavaş kendinizi kısıtlamanız ,size biraz zor gelebilir ama zevk aldığınız şeylerden uzak durmanız lazım .
Akşam , kesinlikle sudan başka birşey ağzınıza koymayın çok acikirsaniz yoğurt veya kefir tüketin.
Bol bol su içmeniz lazım gün içinde
En az 3 litre içtim ben 4 aylık programda
Günde 2 saat koşu ya da yurumeniz lazım hızlı tempoda
Tuz ,un ve şekeri ,abur cubur kesinlikle hayatımdan çıkarmış idim .
Şuan da böyle devam ediyorum
50 bedendim şuan 38 bedenim

İnanın ben stresten 95 i bile gördüm ... Çokta üzülüp içime atıyordum niye böyle oldum diye ama benim iş hep akşam vardiyasi ve boğazımı gün boyu tutup akşamları geceleri 1 de yiyodum . Ve bütün hayatımı bir kelime ile değiştirdim .çok şükür Rabbime. Ben bu sırada tüp bebek tedavisi gördüm kortizon ilaçları da aldım belimden amelîyat oldum 2 3 ay yuruyemedim iğne serum vs ama hep dikkat ettim özellikle akşam yememeye . Akşam 6 dan sonra asla ağzıma meyve bile koymadım ki artık alıştım yani hayatım böyle,içime dert olurdu istediğim kıyafetleri alıp giyememek kg verdikten sonra bayağı para harcadım ne diyetisyen e gittim ne bişey ben başkasının yönlendirmesi ile yapamıyorum çünkü . Yürüyüş koşu dersen halen günde 1 2 saat yürürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…