Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Günaydın kızlar😍😍
athena athena nası ya bende insta dan bişey paylaşmıştım ona girince görünüyor mu şimdi hesabım
Anam millet nası buluyor 🤣 fake bi insta hesabım vardı buradaki adımla aynı LaRisaCca LaRisaCca dün beni buldular diyince gidip kapattım onu :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
hiç instadan paylaşmadım ama paylaşanların linkine girdim ben hesap falan görmedim ama

evetttttttttttttttttttttt :KK70:
Sorma ben de mutluyum sonuçta kongrelerde virüs gizleniyordu ramazanda sofra başında bekliyor olacak 😁 gece 9 ile sabah 5 arasında sokaklarda olmayacak olmamız bende umut filizleri yeşertiyor hele hafta içi fellik fellik dışarda olup hafta sonu evde olmak ki biliyorsun virüs hafta sonu dışarda oluyor beni çok rahatlattı kuzucum 🤗😁

Sorma ben de mutluyum sonuçta kongrelerde virüs gizleniyordu ramazanda sofra başında bekliyor olacak 😁 gece 9 ile sabah 5 arasında sokaklarda olmayacak olmamız bende umut filizleri yeşertiyor hele hafta içi fellik fellik dışarda olup hafta sonu evde olmak ki biliyorsun virüs hafta sonu dışarda oluyor beni çok rahatlattı kuzucum 🤗😁
allah seni ne yapmasın :KK70: :KK70: ben hafta sonu işe gelmeyeceğim için mutlu oldum

Günaydın kızlar😍😍
athena athena nası ya bende insta dan bişey paylaşmıştım ona girince görünüyor mu şimdi hesabım
Anam millet nası buluyor 🤣 fake bi insta hesabım vardı buradaki adımla aynı LaRisaCca LaRisaCca dün beni buldular diyince gidip kapattım onu :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
athena athena canımıniçi hiç öyle bir şey paylaşmadım ama paylaşanlar dan baktım sen öyle deyince profil çıkmıyor canımıniçi
Bende bugün mubişlerimi alıp ananesi ve dedesine götüreyim hava güneşli zaten yakınız belki giremem ama uğradığımda bakarım mesajlara 😍😍
Ohh sefanız olsun🥰

:KK70::KK70::KK70:kız kaynanalar gelemeyecek iftara kutlamalı:KK76:

X