Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

En geldimmmm..

Oncelikle
Chocolita Chocolita canim Allah yaninda olsun insallah bir sorun cikmayacaktir, kalbimiz seninle.

LaRisaCca LaRisaCca bence seni instadan soyle bulmuslardir; burada instadan birsey paylasmissan falan tiklayip uzerine senin sayfana falan gidebiliyorlar diye biliyorum bi ara pinterestten birsey paylasmistim ve bonus bana adin meltem mi diye mesaj atinca ayiktim durumu saolsun mune tum pinterest baglantilarimi silmisti.😆

Ayrica cok gecmis olsun bol bol dinlen.😘

Efenin_Annesi Efenin_Annesi ooo balli boregim caylar icmis afiyet olaaaa🤩🤩

ema1 ema1 Uzuldum kizin icin canim yaa ama vardir bunda bir hayir🥰

Topuklu giyen kimdi ona da lafim vardi amma unuttum ben asla giyemem bi ara giydim aglaya aglaya eve geldiydim:KK70:

En geldimmmm..

Oncelikle
Chocolita Chocolita canim Allah yaninda olsun insallah bir sorun cikmayacaktir, kalbimiz seninle.

LaRisaCca LaRisaCca bence seni instadan soyle bulmuslardir; burada instadan birsey paylasmissan falan tiklayip uzerine senin sayfana falan gidebiliyorlar diye biliyorum bi ara pinterestten birsey paylasmistim ve bonus bana adin meltem mi diye mesaj atinca ayiktim durumu saolsun mune tum pinterest baglantilarimi silmisti.😆

Ayrica cok gecmis olsun bol bol dinlen.😘

Efenin_Annesi Efenin_Annesi ooo balli boregim caylar icmis afiyet olaaaa🤩🤩

ema1 ema1 Uzuldum kizin icin canim yaa ama vardir bunda bir hayir🥰

Topuklu giyen kimdi ona da lafim vardi amma unuttum ben asla giyemem bi ara giydim aglaya aglaya eve geldiydim:KK70:
Sağol canım insallah bir şey yoktur. Hepinizi seviyorum ❤️

X