Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bizim riki ikinci yumurtayi pirtlatmis🤭🤫
Ama bu sefer isteyene vericem yada saticam
Cunku kus cok zor oluyor.. hadi 1 yada 2 neyse de evde 6 tane kus olunca cok zor. Her yer yem, tuy, kaka.. mesela kiki yani erkek kusu yuvada istemiyor kiz yumurtladi diye. Mecbur disarda yasiyor hayvan. E koltuk kollari , koltuk ustkeri perde falan hep b*k dolu.. ben istemiyorum artik dedim esime, arkadasina ver kime verirsen ver yiterr:KK70:

Pinar hep disiplinli bakimli guzel kadini cagristirir bana😍
Artık çok aşırı bakımlı olduğumu diyemem 😂 büyüdükçe rahatligima düştüm hatta hayret ederim sabahın köründe saçlar fonlu ve ful makyajlilara erinmiyo musunuz hiç derim . Ama 18 den 25 26 ya dek süslü puslu idim 😂 makyaj neredeyse hiç yok ama giyimime,kusamima düzgün görünmeye dikkat ederim.
Disiplin gelince aşırı tertipli ,düzenli ve titizim ya da kafama birşey taktiysam o an içinde yapacam ki içimi kemirmesin 😂 2 senedir evliyim ve çalışanım birgün bulaşıkları tezgahta bıraktığımı hatirlamam 😂😂🙏🏻 çok teşekkür ederim cancagazim ♥️♥️🥰

Artık çok aşırı bakımlı olduğumu diyemem 😂 büyüdükçe rahatligima düştüm hatta hayret ederim sabahın köründe saçlar fonlu ve ful makyajlilara erinmiyo musunuz hiç derim . Ama 18 den 25 26 ya dek süslü puslu idim 😂 makyaj neredeyse hiç yok ama giyimime,kusamima düzgün görünmeye dikkat ederim.
Disiplin gelince aşırı tertipli ,düzenli ve titizim ya da kafama birşey taktiysam o an içinde yapacam ki içimi kemirmesin 😂 2 senedir evliyim ve çalışanım birgün bulaşıkları tezgahta bıraktığımı hatirlamam 😂😂🙏🏻 çok teşekkür ederim cancagazim ♥️♥️🥰
Bende çokndüzenliyimdir bakım konusunda eh idare eder 🤗

Makyaja saça başa yalan soylemiyim çok ve canım isteyecek ki ehhh . Çünkü çok rahatsız oluyorum rahat olmadığım zamanlar.😂😂 Biz o yaşları geçtik sanırım 🥰
Eskiden kafam kadar küpe takardim şimdi minicik küpeler bile bana ağır geliyo 🥰 aslında bunu yapanlar çok iyi ama sanırım zamanın yorgunluğu ile rahatlığı seçmek bir nebze ferahlatiyor

Hele camasir yikadim astin petege oglusu montunu ondan yayilan yumusatici kokusu da dilkere destan😍 ben de cok severim:KK200:
Dün gece isim 1 de bitti 😂😂 ve sabah yorgun argın kalktım şimdide 2 den gece 1.bucuga dek mesaim var ve dünden kalan ymekler var kırmızı mercimek çorbası, patatesli börek bunlarla eşim idare etsin yapacak bişey yok 😂 bizde hep böyle çünkü benim işim biraz ağır o yüzden 2 gün filan aynı yemek sürüyor .

Dün gece isim 1 de bitti 😂😂 ve sabah yorgun argın kalktım şimdide 2 den gece 1.bucuga dek mesaim var ve dünden kalan ymekler var kırmızı mercimek çorbası, patatesli börek bunlarla eşim idare etsin yapacak bişey yok 😂 bizde hep böyle çünkü benim işim biraz ağır o yüzden 2 gün filan aynı yemek sürüyor .
ne iş yapıyordun unuttum ben :KK15:

Oy kiyamam yaa kolaylar gelsin sana hem calisip hem idare etmek cok zor kac yil calistim, :KK43:

ne iş yapıyordun unuttum ben :KK15:
Yarı özel yarı devlet kuzum boşver ne yaptığımı sadece yüküm çok fazla . Üni den mezun oldum sırf dedim 1 sene çalışıp çıkayım.10 senedir aynı yerdeyim burdan da emekli olacam allahin izniyle belli 😂 çok yıprandım ama buradan başka şansım yok zaten pirimimin dolmasına 4 sene filan kaldı 22 de girdim al bak 32 oluyorum bi 2 haftaya

Yarı özel yarı devlet kuzum boşver ne yaptığımı sadece yüküm çok fazla . Üni den mezun oldum sırf dedim 1 sene çalışıp çıkayım.10 senedir aynı yerdeyim burdan da emekli olacam allahin izniyle belli 😂 çok yıprandım ama buradan başka şansım yok zaten pirimimin dolmasına 4 sene filan kaldı 22 de girdim al bak 32 oluyorum bi 2 haftaya
maşallah canım devam et ne güzel emekli ol ya

X