Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Görümcem bir kere bana bakıp (beyime x diyeceğim) "X de aslında hep güzel kızlarla çıkardı da" demişti

Görümcem bir kere bana bakıp (beyime x diyeceğim) "X de aslında hep güzel kızlarla çıkardı da" demişti
Şeytan şapalaaaağ seni diyeydin sonunda benimle evlendi işte ganne gırııııığğ de bi daha

Aslında sonra pişman oluyorum of ben niye buna cevap verdim diye. O yüzden çoğu zaman görmezden geliyorum.
Aslında bir insana insan olana yani yapılacak en büyük kötülük... ama insan olana

Gözde senle ben buranın demirbaşı olduk iyice

Bu cocuklar bızı yormak zorundamı. 2saat atcılık. Yarım saat futbol. ve saklambac . kıtap boyama. Ben 53 kılo olan kadınım yavrum benı sal artık

Bu cocuklar bızı yormak zorundamı. 2saat atcılık. Yarım saat futbol. ve saklambac . kıtap boyama. Ben 53 kılo olan kadınım yavrum benı sal artık
Allah seni inandırsın dün geceden beri toplamda belki 3 saat uyumuşumdur .en son sabah 4 de pes ettim kalktım. Ve şu saat olmuş başım ağrıyor.gözlerim yuvasından çıkacak sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…