Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Oyy allah yardimcin olsun 💛
Ama tadindan da yenmez simdi onlar.
Sakin olduklarında evet 😍😍 ama bazen oturup ağlıyorum inan. Yetişemiyorum herşeye. 2 saatlik uykuyla gezdiğim zamanlar çok. Sabrım kalmıyo hiç . Tuvalete giremiyom. Bazen 3 gün duş alamıyom a bunların yüzüne 😭😭😭 . Rabbim dileyen layık olan herkese nasip etsin ♥️♥️ bunlara da cümlesine de hayırlı ömrler versin

1 fincan neyine yetmiyor sufle 2 fincan ne diye yiyorsun hadi şimdi sığın siğinabilirsen ah Nur ah sen adam olmazsın :KK67:

Bir pişmanlık hikayesi

Yazan : i p e k i p e k
Ahahahah😂😂😂 sefan olsun oooohhhhh :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: amaaaaan 3günlük dünya ye iç keyfine bak 😂😂 100 kilo olan da yolcu 50 kilo olan da

Sakin olduklarında evet 😍😍 ama bazen oturup ağlıyorum inan. Yetişemiyorum herşeye. 2 saatlik uykuyla gezdiğim zamanlar çok. Sabrım kalmıyo hiç . Tuvalete giremiyom. Bazen 3 gün duş alamıyom a bunların yüzüne 😭😭😭 . Rabbim dileyen layık olan herkese nasip etsin ♥️♥️ bunlara da cümlesine de hayırlı ömrler versin

Aminn amiinnnnn 💛🙏
Bana da allahim, ne olur 😍🥰😜

Helal olsun canım bende nescafe yaparımm🥰
😍😍
Nalinn o emojileri istiyorummmm😪😪😪
Darısı sana ve tüm isteyenlere 😘😘😘😘
Çokça amin😍
Ayy muhteşem çok tatlı yaa ,kız burda me işin var git kocanın dibine ah ah😅🤪😄
Ahh ahh derken anıların mı canlandı🤣🤣🤪🤪
Yeni oturdum kahve yapmasin , her yer bildirim 😅
Tamam kahveli emoji de kabul edilir🤣🤣
Kahve icilen başlık burasi miydi? Konulari karistirdim yav 🙈
Gell kız burası çay da olur püskevit de olur su da olur gazoz da olur HAbibte HAbibte :KK53::KK53::KK53::KK53:

X