Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Evet kuzucum epeydir konuşamadık. Allah oruçlarınızı kabul etsin canım. Ben de Minnosprenses Minnosprenses ile Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye den gaza gelip sarma sardım 🤭 pertim çıktı

Hep senin yüzünden sarma sarıp duruyorum saatlerdir neysekş ocağa koydum iftara yetişir annem de bende oruç kadıncağız 😁
Ooo maşallah bize de gönderin. Benim yapraklar da duruyor biri gelse de sarsa 😂😂

Canım dünden ıspanaklı ve patatesli böreğim var. Yanına dolma,sarma,cacık ve tatlı olarak da bülbül yuvası yaptım 🤗

Sağol kuzucum 🤗

Hergün olsun her gün yerim valla 🤩 ama başkası sarsın ben yiyeyim 😂
Bence de başkası sarsın, 🤣🤣hatta yapraklar kendi kendine sarılsın🤪🤪 bülbül yuvası mı kız yarışma varmış tatlı yapıyorlar bu defa da. Katılmak istersen😍😍

Bence de başkası sarsın, 🤣🤣hatta yapraklar kendi kendine sarılsın🤪🤪 bülbül yuvası mı kız yarışma varmış tatlı yapıyorlar bu defa da. Katılmak istersen😍😍
Önceki gün gül tatlısı yapmıştım gördün mü onu sen onunla yarışmaya katılabilirim dr daha yeni yaptım tekrar yapasım yok. Ama güllaç aldım bu tatlım yarın biter sonra onu yapacsm belki onunla katılırım. Kız millet neler yapıyor ben yarışamam belki onlarla
Ne iyi olurdu eline sağlık yemiş kadar oldum karnım guruldasa da şuan önemli değil 😁🙈😍
Canım benim 🤗 ben oruç değilim ama annemin önünde yiyemiyorum benim de gurul gurul 😁

Princi sütlaç yapar gibi haşlayıp yumusayinca blender dan geçirip pürüzsüz hale getiriyoruz içine gül suyu aleo vera ya d salatalik suyu ilave edebiliriz canınız ne isterse. Bir damla da zeytinyağı.
Bunlari buz kalıplarına hazırlayıp koyun dönünce geceleri ya da gün icinde dışarı cikmayacaksaniz sabahları yüzünüze uygulayın.
Ben genelde bu saatlerde uyguluyorum.
Gece yapınca çok uykum kaçıyor.
Bu mesajı görmedim kız Minnosprenses Minnosprenses alıntı yapınca gördüm hemen ss aldım 🤣🤣
Ooo maşallah bize de gönderin. Benim yapraklar da duruyor biri gelse de sarsa 😂😂
Ben gelmem🤪🤪 çok isterim gelmeyi ama şeyy yasak varmış ondan yoksa kesin gelirdim yani kesinn🤪🤪

Önceki gün gül tatlısı yapmıştım gördün mü onu sen onunla yarışmaya katılabilirim dr daha yeni yaptım tekrar yapasım yok. Ama güllaç aldım bu tatlım yarın biter sonra onu yapacsm belki onunla katılırım. Kız millet neler yapıyor ben yarışamam belki onlarla

Canım benim 🤗 ben oruç değilim ama annemin önünde yiyemiyorum benim de gurul gurul 😁
Bende katıldım 🥰

Yok görmedim kız nerdeydi😍

Anamm ben yemek yapcam 😱😱😱😱

X