Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Bende çocuklardan vakit bulamıyorum 2 haftadır sporu bile bıraktım
Sporu beraber yapak istiosan.
Ben istikrarliyim.
Esim de vucut gelistirmeci, diyor ki 1 gun yap 1 gun ara ver ki kas buyusun. Ama ben her gun farkli kas grubu calistiriyorum. Genelde karin+kalca+ bacak ve arka kol uzerinde yogunlasiyorum. Ara ara sirt. Ama hafif calisiyorum.
Takil bana

dünyam onun etrafında dönmüyor çok şükür canım benim önceden dilim yandı tabi

Vuuuu harikasın ben genelde zayıflama yönelikli spor yapıyorum hit cardio koşu yürüyüş eva leslie boosdet gibi, ama son zamanlarda onları da bıraktım bugünlük hangi sporları yaparsın bende yapayım

Günaydın kızlar bir günaydın yazıyorum hep buraya pek konuşan yok sanırım burda aslında konuyu değişmek lazım aktif olması için
aslında burada çok aktiftik ama ramazandan dolayı kızlar sahur falan olunca geç uyanır oldu ben aynı devam erkenden kalkıyorum

Vuuuu harikasın ben genelde zayıflama yönelikli spor yapıyorum hit cardio koşu yürüyüş eva leslie boosdet gibi, ama son zamanlarda onları da bıraktım bugünlük hangi sporları yaparsın bende yapayım
Benim egzersiz yapiyorum canim atarim sana video linklerini ozelden saat 5 gibi spor saatim baslio benim. Zayiflama; guzel bir diyet ve saglikli beslenmeyle olur. Egzersizlerle pekistirirsen yag yakimin ve sekillenmen daha kolay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…