Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Aman gözünü seveyim zaten bir kişi eksildik pınar garibim çok üzüldü kız doğum gününde Banlandı 🙄
He ya mune ablanın doğum günü hediyesi oldu 😓 çok hassas dönemdeydi keşke hiç uğraşmayıp gözardı etseydi😕 neyse slm söyle sıkmasın canını komik videolar izlesin onu mutlu edecek ne varsa onları yapsın 🥰

He ya mune ablanın doğum günü hediyesi oldu 😓 çok hassas dönemdeydi keşke hiç uğraşmayıp gözardı etseydi😕 neyse slm söyle sıkmasın canını komik videolar izlesin onu mutlu edecek ne varsa onları yapsın 🥰
Söylerim canım selamını 🥰 bu gün izin günüymüş oysaki bizimle vakit geçirecek ah mune ah 😂

TheKnack ben onun tek bir konusuna denk geldim o da çocuğu istemiyorum diyordur orada ama evet fake oldu çok belliymiş de biz anlamadık 🤷‍♀️
Hiç bir konusuna denk gelmedim inan onu durum yazılarında gördüm sadece girdiği polemikleri felan hiç görmedim çok sık takılmıyordum gözümden kaçmış iyi ki de kaçmış 🤣🤣🤣aman neyse bütün uykumu dağıttım ya gidim az daha uyumaya çalışayım:KK14::confused:

Ay bi de bizimkininn tlf da saçma aapan bi mesaj gördüm canım sıkıldı bi kadınla mesajlaşmış kadın biraz saçma samimi geldi gerizekalı paçoz

X