Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

annem sembol marketten 18 tl ye alıyor
Bize yakın sembol yok . Ama yumoş da ne ki bunu tavsiye ederim şiddetlen🤣
Biminkini denemedim çamaşır suyu. Ama o yağ sökücüsü varya güldal onu hiç bişeye değişmem gittim asperox aldım aman çokta iyi değil ya onunla sildiğim yerleri güldal ile tekrar sildim🤣🤣🤣
Güldal çamaşırsuyu nu da dene pişman olmazsın😉

Mife mi? Mide neydi? Ahahaha gecen benim kiza soruyom bi yarisma izlioruz en sevdigi tatliyi soruyolar benim kiz dio anne senin en sevdigin tatki basit; peynir helvasi:KK70: bimdeki muthis bisi yaaa
Isıtıp mı yiyorsunuz onu tam hatırlayamadım ama bizim favori de şu kırmızı kekli olanın adı neydi ya dilim ucunda da gelmedi :KK70: :KK70: o işte yaw siz anladınız 🤣🤣

Camasir suyu kokusunu ben de sevmeem kullanmazdim pek ama malum korona itibariyle pek bi hhasir nesir olduk..
A101 xmde viking in yesil tuvalet wc temizleyicisi vardi. Onu doktum bi ara tuvalete aman allahim ormana gibi hissettim koku mis mis missss

Camasir suyu kokusunu ben de sevmeem kullanmazdim pek ama malum korona itibariyle pek bi hhasir nesir olduk..
A101 xmde viking in yesil tuvalet wc temizleyicisi vardi. Onu doktum bi ara tuvalete aman allahim ormana gibi hissettim koku mis mis missss
Ayy evey o da çok güzel pırıl pırıl oluyo

X