Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Aslinda cogu kisi mesela bimin tablet bulasik deterjanindan memnun. Parlaticisini hatta viking uretiomus yanilmiyorsam tabletleri de oyle.. ama ciziyor vs diye duyunca almadim hic
makina parlatıcısı bimiminkini kullanıyoruz güzel bence ama bulaşık tabledi a101 finis 101 olanı alıyoruz :emir_bebek:

Aslinda cogu kisi mesela bimin tablet bulasik deterjanindan memnun. Parlaticisini hatta viking uretiomus yanilmiyorsam tabletleri de oyle.. ama ciziyor vs diye duyunca almadim hic
Yani ben 6 yıldır kullanıyorum hiç.çizik de yok parlatıcı tuzu hep bimden alıyom. Bu arada geçen kocam bimden viking yumuşatıcı almış ilk defa kullandım mükemmel yumoş halt etmiş. Yumoşun yarı fiyatı 16172814886556801268041455583030.jpg

Benim ikisi de finish yavrum ama dediğin doğru ya eskiden biminkini kullanırdum oda iyiydi bu bitince çiçeğim alayım bakalım
Ama çamaşır suyu iyi değildi yani nası ağır kokuyor ölüyorum bi lavabo yıkayana kadar o yüzden bi daha almadım🤢
Ay aman camasir suyu camasir suyudur aliorum bimden valla domestos olmus minnacik neredeyse 8 lira , bunun icerigi ayni icerik , camasir suyu neyden yapiliosa ondan yapiolar iste ,neme lazim gideyim fazla para vereyim diorum.. gidaa cok seciciyimdir ama gida disi boyle karsilastirarak uyguna getiririm. Mesela migrosun kasa basi indirimli tavuk et vs tobe ettim daha almam hep tarihi gecmesine bir iki gun kalan seyleri satiolar indirimde. Bi ara tavuk aldik ölüyoduk

Benim ikisi de finish yavrum ama dediğin doğru ya eskiden biminkini kullanırdum oda iyiydi bu bitince çiçeğim alayım bakalım
Ama çamaşır suyu iyi değildi yani nası ağır kokuyor ölüyorum bi lavabo yıkayana kadar o yüzden bi daha almadım🤢
Biminki çok güzel güldal. Domestosa değişmem
gözdeyle meltem kafa bırakmadı :KK70::KK70:
🤣🤣🤣🤣 anam senin kafanın gidesi varmış

Yani ben 6 yıldır kullanıyorum hiç.çizik de yok parlatıcı tuzu hep bimden alıyom. Bu arada geçen kocam bimden viking yumuşatıcı almış ilk defa kullandım mükemmel yumoş halt etmiş. Yumoşun yarı fiyatıEki Görüntüle 2814877
Aaaa bi koklayivereyim gidersemmm
Ben bimin bulut mavi konsantre olan yumusaticiya hastayim ayni mavi yumos kokusu aynen hem de cok ucuz yumos ne olmus oyle yaaa yakinda 30 lira olur🤦‍♀️

Ay aman camasir suyu camasir suyudur aliorum bimden valla domestos olmus minnacik neredeyse 8 lira , bunun icerigi ayni icerik , camasir suyu neyden yapiliosa ondan yapiolar iste ,neme lazim gideyim fazla para vereyim diorum.. gidaa cok seciciyimdir ama gida disi boyle karsilastirarak uyguna getiririm. Mesela migrosun kasa basi indirimli tavuk et vs tobe ettim daha almam hep tarihi gecmesine bir iki gun kalan seyleri satiolar indirimde. Bi ara tavuk aldik ölüyoduk
Aynen canım aman ona dikkat diğerleri de yapıyor öyle son 2 3 gün kala indirim diyorlar. Ama o çamaşır suyu çok ağırdı yani üstüme bi sinerdi kokusu çıkarıp atmak zorunda kalırdım sonra tekrar almadım şimdi nasıl bilmiyorum

Biminki çok güzel güldal. Domestosa değişmem

🤣🤣🤣🤣 anam senin kafanın gidesi varmış
Biminkini denemedim çamaşır suyu. Ama o yağ sökücüsü varya güldal onu hiç bişeye değişmem gittim asperox aldım aman çokta iyi değil ya onunla sildiğim yerleri güldal ile tekrar sildim🤣🤣🤣

X