Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Ben yetiş diye bi markaydı aldım fena değil. Fairy yara yaptı ellerimi
Ya hepsi kimyasal aslinda kizlar Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye ama piyasa karsilastirmasi yapilinca en iyi kopuren en iyi yag cikaran sivi deterjanin icerigi ile ayni yani cicegim marka , keza desto da oyle.. ne gerek var marka zengin etmeye.. o yuzden marka almam. Bu arada masal, kiz elde yikama sivi deterjani kastediom , yoksa bulasik makinesine bende finish kullaniom

Ya hepsi kimyasal aslinda kizlar Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye ama piyasa karsilastirmasi yapilinca en iyi kopuren en iyi yag cikaran sivi deterjanin icerigi ile ayni yani cicegim marka , keza desto da oyle.. ne gerek var marka zengin etmeye.. o yuzden marka almam. Bu arada masal, kiz elde yikama sivi deterjani kastediom , yoksa bulasik makinesine bende finish kullaniom
Ben makinaya da bim yada a101 kullanıyom memnunum. Pril de güzel ama pahalı😒

Benim ikisi de finish yavrum ama dediğin doğru ya eskiden biminkini kullanırdum oda iyiydi bu bitince çiçeğim alayım bakalım
Ama çamaşır suyu iyi değildi yani nası ağır kokuyor ölüyorum bi lavabo yıkayana kadar o yüzden bi daha almadım🤢

X