Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Canım çatlatma iğnesi HCG içerdiğinden gebelik belirtileri hissettirir vücudunu dinleme yanılırsın

Oyy komşuyuz bak 🥰

Afiyet olsun canım. İzlemedim valla şu geçen yaşlı bi amcaya evlenecek deyip dolandıran kız mı
Artık ehillestim 😂😂 o yüzden asla kendimi dinlemiyorum kardeşim .🥰

Hoşgeldin renklim ... ♥️♥️Dün gece izledim onu şok oldum o yaşlı kafterin bile ahlaksız teklif ini kabul etmiş ne mide var kadında hem ahlaksız hem dolandırıcı üçkağıtçı
Hosbulduk gülüm he yaa, cok belli ki kiz korkuyor aciga cikmak icin , agliyor surekli gidicem konu kapansin odicem borcumu dio kulahima anlatsin daha kac kisiyi dolandirmis boyle nerde peki bu paralar dio esra erol, hicbi yerde dio bisi yapmadim dio ulan bi yere harcayan insan soyler su kadar borç verdim su kadari ile sunu aldim faln yok

Canım çatlatma iğnesi HCG içerdiğinden gebelik belirtileri hissettirir vücudunu dinleme yanılırsın

Oyy komşuyuz bak 🥰

Afiyet olsun canım. İzlemedim valla şu geçen yaşlı bi amcaya evlenecek deyip dolandıran kız mı
Saol canimm
O kiz evet
Sanirim sevgilisi falan var adamlari boyle dolandiriyorlar ama itiraf etmio korkuo

M Mevsim hep bahar al bak kacaga bak kardesi icerden nasi bakio tipe bak kizsam kizamiodam da:KK70:
20210331_190849.jpg

Nasıl güldürdüb anlatamam :rolleyes: :rolleyes:
:KK70::KK70:
Gulup geciom yoksa sinir hastasi edeceğler beni anacim
Bebekler ya inanilmaz yaramazlar.
Yemligin icime girer debelenirler
Disari cikmak icin ust uste cikip birbirlerini isirirlar
Otmeyi bilmiolardi zil gibi otuolardi simdi kafami utuluolar .ah bildigin cocuk iste evde dolu dolu cocugum var:KK70:

:KK70::KK70:
Gulup geciom yoksa sinir hastasi edeceğler beni anacim
Bebekler ya inanilmaz yaramazlar.
Yemligin icime girer debelenirler
Disari cikmak icin ust uste cikip birbirlerini isirirlar
Otmeyi bilmiolardi zil gibi otuolardi simdi kafami utuluolar .ah bildigin cocuk iste evde dolu dolu cocugum var:KK70:
Benimki kafesin kapısını açıyor debelenerek açınca da bakıyorum tülün içinde 😂
İçinde de gör cikamiyor nasıl feryat figan
Seninkiler 1 tane değil 4 tane 😂

X