Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

M Mevsim hep bahar
20210331_192450.jpg

Yemligin icine girip yemek de ne bileyim:KK70:

Herşeyimi anlattım tüp bebek ve asilamalarimida biliyodu kac kere dedim bana sakın birşey sorma iyice geriliyorum 😂😂 üstüne ertesi gün yine aynı bukez pes ettim . Allah razı olsun kalbinden asla şüphem yok ben sadece üzülmekten korktuğum için stres oluyorum♥️🥰🥰 cok teşekkür ederim kuzum Rabbim sana da nasip etsin inşallah seni ben hatırladım ♥️
Hatırladın dimi aşılama topiğinde karşılaştık sonra mesajlaşmıştkk geçenlerde 🤣🤣
Hesabı çok çıkarma kız athena athena
Ya tum gun evde olunca sardim napim canim skilio:KK70: calisirken dötümden soluk aliodum degil program film dahi izleyemiodum:KK70:
Ben en TV yi açtığımda 18 yaşındaki kız 44 yaşındaki adama mı kaçmıştı neydi baktım adam da tip de yok neyine gitmiş bunun diyordum 🤣ama devamına bakmadım
Kiz asiye nerelerdesin bacim unlu olmustun sen en son neydi o konu gi?:KK70:
Ne konusu kız ne kaçırdım ben🤣 Asiye_ Asiye_

Hatırladın dimi aşılama topiğinde karşılaştık sonra mesajlaşmıştkk geçenlerde 🤣🤣

Ben en TV yi açtığımda 18 yaşındaki kız 44 yaşındaki adama mı kaçmıştı neydi baktım adam da tip de yok neyine gitmiş bunun diyordum 🤣ama devamına bakmadım

Boşver sen eksik kal canımm 😂 😂

Isiririm yaaa onu ben, ahhh nasil seviorum kus kokusuna hastayim da bu bebekler yabani :KK43:
Bugün eşim diyo aşk

Evet canım 🥰🥰 o benim işte

Yaaa Allah cocuklarimuza akil fikir versin 18 yasinda korpecik kizin 44 yasinda adamla isi ne? Ha adam brad pitt olsa neyse ama tipe bak hizaya gel, hadi dis gorunusu ile yargilamayalim iyi adam vs diyelim gene olmaz o kiz genc hatta cocuk onun kafa yapisiyla adaminki katiyen uyusmaz

Yaaa Allah cocuklarimuza akil fikir versin 18 yasinda korpecik kizin 44 yasinda adamla isi ne? Ha adam brad pitt olsa neyse ama tipe bak hizaya gel, hadi dis gorunusu ile yargilamayalim iyi adam vs diyelim gene olmaz o kiz genc hatta cocuk onun kafa yapisiyla adaminki katiyen uyusmaz
He ya Allah esirgesin nası kandırdı kızı ayı yogi 😤

He ya Allah esirgesin nası kandırdı kızı ayı yogi 😤
Kiz da salak biseye benziyor. Neymis ailesi siddet uyguluyomus. O ayi sana bi tokat atsin da keske babam vursaydi bukadar acimazdi dersin salak. Takmis koluna 3 bilezik bi halt yedim saniyo, midesiz ergen! Sacindan tutup surukleye surukleye eve getirecen de iste boylelerine denilecek tek soz var. Ne halin varsa gor ama sonra evimize adim atma anne baba deme bana diyecekler okadar

X