Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

😂 de mi ? Başkası olsa bu kadar ne gerek var . Yaş 30 olunca o zamanlar şimdi 31. Eşimde spermler de sorun vardı o yüzden hemen strese girdik biran önce olsun diye ama nasip olmadı. Şimdi çok şükür düzeldi sperm durumu , şimdi de devlette başladık .
Yemin ederim rüya en başında tüp yapmadığı dan çok pişmanım. Ne uğraştım durdum ki.. imkan da vardı, o kadar hormonu yüklendim o kadar zaman kaybettim hiç gerek yoktu . Sana tavsiyem de bu yönde beybisi

Kızlar , bir kadın diğer kadınla aynı yast olup niye abla der 😂😂 sinir olmaya başladım ve 11 senelik evli bugün büyük çocuğu 10 yaşında ve ben daha 2 senelik bile evli değilim kız benle aynı yaşta sürekli abla diyo ulu orta her yerde
😁 Bizim apt da bi kadın var 38 yaşında bana abla diyor. Niye diyosun diye sordum bi gün. Ne bileyim saygımdan dedi. Hani dedi çalışıyorsun filan biz ev hanımıyız. Kız ben bir üzül bir üzül kaç gün ruhum buruk gezdim
Ah kuzum etmem mii hicc sen yeter ki soyle rabbim insallah mujdeli haberler almani nasip eder cnm benim kolay degil cok zor bende tup bebekle hamile kaldm düse kalka zorluklarla bilirim hissettiklerini allahim o güzel gnlüne göre versin ama en basta hayirlisini ve sagliklisini cnm bmm oy kiyamam yaa gözlerim doluveriyo iste allahm isteyen herkesi sevindirsin ya amin🤲🤲🤲
Ben de kontrole Adana'ya geliyorum 🤗

Lütfen dua et artık şu emeklerimin karşılığını alayım üzülme sen hamilesin dua et yeter unutma adım pınar. Rabbim biliyor bu uğurda ne hallerden hallere girdiğimizi bana ve benim gibi analık güdüleri ile yanıp tutuşan herkese nasip etsin inşallah ♥️♥️🥰🙏🏻🙏🏻
Sende sağ saglim yavrularina kavuş güzel kardeşim benim 🤲🏻💚
Tamam pinarim aklimdasn 🤲🤲 dilimde ve duamdasn

Yaaa nere
😁 Bizim apt da bi kadın var 38 yaşında bana abla diyor. Niye diyosun diye sordum bi gün. Ne bileyim saygımdan dedi. Hani dedi çalışıyorsun filan biz ev hanımıyız. Kız ben bir üzül bir üzül kaç gün ruhum buruk gezdim

deydin neden geliyosn cnm

Diyemiyorum ayıp olur diye ama vallahi billahi benle aynı yaşta , hani cahil cuhela olsa gam yemem o da değil . İyice sinir oldum iş yerinde herkesin içinde abla haaa abla .😂😂
Eskiden annemlerin apartmanında bir komşu vardı kadın okumamış ama gözü açıktı annemden 10 yaş büyüktü anneme abla ya da yenge diyodu annem ise 27 filan o zamanlar ,çocuktum valla kaldırıp anneme diyodum bu kadın sana niye hep yenge diyo . Annem gülüyodu boşver . 😂 Ama ben bosveremiyom sinir oldum kıza 😂😂😂
Kız bunun ayıbı mı kalmış😂😂 ben olsam gıcıklığına teyze bile derim

Yemin ederim rüya en başında tüp yapmadığı dan çok pişmanım. Ne uğraştım durdum ki.. imkan da vardı, o kadar hormonu yüklendim o kadar zaman kaybettim hiç gerek yoktu . Sana tavsiyem de bu yönde beybisi
En başta o klomen femara ovitrellelerden sonra aşılama sonra da Eylül'de tüp Bebek yaptırdık o da kimyasal gebelik oldu balım. Özelde idi hepsi. Sonra devlete gittik doktor dedi olursa aşılama ile olur olmazsa da asilamadaki devletteki hakları bitirelim rapor çıksın dedi yoksa anladım seni bacım 🥰🥰💚 çok sağolasın inşallah Rabbim bu aşılama da nasip eder de hiçbirine gerek kalmaz

Normalde nerede yaşıyorsun canım

En başta o klomen femara ovitrellelerden sonra aşılama sonra da Eylül'de tüp Bebek yaptırdık o da kimyasal gebelik oldu balım. Özelde idi hepsi. Sonra devlete gittik doktor dedi olursa aşılama ile olur olmazsa da asilamadaki devletteki hakları bitirelim rapor çıksın dedi yoksa anladım seni bacım 🥰🥰💚 çok sağolasın inşallah Rabbim bu aşılama da nasip eder de hiçbirine gerek kalmaz
Aminnn tabiki Allah başka şeye gerek ettirmesin pınoş 🤗 kız ben bilmiyordum mesela tüp yaptığım ay 3. Yılım dolacaktı burda üniv de yaptırabilirdim 2 aşılamam da vardı zaten ama kısmet Adana'da oldu risk de alamadım birazda. Benim topikte bir arkadaş var Antep'te yaptırdı onun da senin gibi ilki kimyasal oldu dondurulmuş bir embriyo su vardı transfer aldı aramızda 1 gün var ikimiz de hamileyiz şuan 🤗

Bunun ki ,ne saygısı bu sanki bilerek ediyo sinir oluyorum yeminle 😂😂 seninki de aynı . Saçma yok saygı ne saygısı 😂😂

Aminnn tabiki Allah başka şeye gerek ettirmesin pınoş 🤗 kız ben bilmiyordum mesela tüp yaptığım ay 3. Yılım dolacaktı burda üniv de yaptırabilirdim 2 aşılamam da vardı zaten ama kısmet Adana'da oldu risk de alamadım birazda. Benim topikte bir arkadaş var Antep'te yaptırdı onun da senin gibi ilki kimyasal oldu dondurulmuş bir embriyo su vardı transfer aldı aramızda 1 gün var ikimiz de hamileyiz şuan 🤗
İşte bizde bişey bilmiyoduk bakma sen kimseye de soramiyorsun yeni evlisin vs . Ne bileyim rabbim kerim.benim yumurtalarim opuda çok güzel çıktı 14 taneden 11 i dolu kaliteli idi ama eşimin spermleri yetmemiş döllenmesi için . 2 tane dollendi ve onlarda işte transfer ile kimyasal oldu 😔😔 çok üzüldüm çok sonra 20 gün sonra belimde fıtık patladı 2 ay yuruyemedim ve amelîyat oldum . Öyle şimdi de böyle can kuzum 🥰🤲🏻🤲🏻

İşte bizde bişey bilmiyoduk bakma sen kimseye de soramiyorsun yeni evlisin vs . Ne bileyim rabbim kerim.benim yumurtalarim opuda çok güzel çıktı 14 taneden 11 i dolu kaliteli idi ama eşimin spermleri yetmemiş döllenmesi için . 2 tane dollendi ve onlarda işte transfer ile kimyasal oldu 😔😔 çok üzüldüm çok sonra 20 gün sonra belimde fıtık patladı 2 ay yuruyemedim ve amelîyat oldum . Öyle şimdi de böyle can kuzum 🥰🤲🏻🤲🏻
Yapma ve ya.. pınoşş Allahbüyük. Eşin üroloğa gidiyor mu ? Erkeklere de takviye veriyorlar özellikle başarısız tüp denemesi varsa DNA hasarına bakıyorlar filan..

X