Fake manyaklar toplanma ve barınma derneği 🤌🏻

Kız bir şey dicem de daha öteki küçük bunu neden yaptın sen.
O karaaaanlık geeeeeceeee deeeee..... :confused: :dondurma:
Benim büyük kızım o kadar akıllıydı ki bebekken bu nasıl bebek dersin .bu da öyle olur sandım.
İkincisi ikisi birden büyür birden kurtulurum dedim😒
Üçüncüsü büyük kızım evin içinde çok yalnız.hep üzülüyodu.öyle çok sosyal bi insanda değilim komşularla falan.parka falan da eşim tek başınıza gitmeyin falan der.o tek kalmasın diye. Ama büyük kzım o kadar mutlu ki. Hiç kıskanmıyo. Oynatıyo ağladığında sakinleştiriyo falan. Yani bi tek o halinden memnun.🤷‍♀️
Sın olarak çooook büyük konuştum zamanında üst üste çocuk mu yapılır ömür çürütmeye diye allah al sana dedi🙄

Kuzum Rabbim sana inşallah hayırlısı ile bebeğini nasip etsin 🤲🏼 inşallah bu ay gebelik haberin gelir canım
Rabbim sağ sağlim bebeklerinizi dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah 🥰♥️ çok iyi anlarsınız 🙏🏻🙏🏻 bir tüp bebek 2 aşılama ve hep bir bekleme rabbim nasip etsin inşallah 🤲🏻 bende artık o habere kavusayim çok yoruldum

Rabbim sağ sağlim bebeklerinizi dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah 🥰♥️ çok iyi anlarsınız 🙏🏻🙏🏻 bir tüp bebek 2 aşılama ve hep bir bekleme rabbim nasip etsin inşallah 🤲🏻 bende artık o habere kavusayim çok yoruldum
Benim de 3 klomen 2 aşılama ve 1 tüp canım. Bu 4. Gebeliğim 3ü hep 4. Ayda düştü inşallah bu defa kucağımıza alalım. Sen de o haberi alacaksın tez vakitte inşallah😘

Benim de 3 klomen 2 aşılama ve 1 tüp canım. Bu 4. Gebeliğim 3ü hep 4. Ayda düştü inşallah bu defa kucağımıza alalım. Sen de o haberi alacaksın tez vakitte inşallah😘
diğerlerini demedim 😂 onları daha rutin gördüğümden 3 klomen +duphastan , 2 femara +ovitrelle , 2 aşılama,1 tüp bebek 😂😂 ve daha 2.yilimiz değil evlilikte

O karaaaanlık geeeeeceeee deeeee..... :confused: :dondurma:
Benim büyük kızım o kadar akıllıydı ki bebekken bu nasıl bebek dersin .bu da öyle olur sandım.
İkincisi ikisi birden büyür birden kurtulurum dedim😒
Üçüncüsü büyük kızım evin içinde çok yalnız.hep üzülüyodu.öyle çok sosyal bi insanda değilim komşularla falan.parka falan da eşim tek başınıza gitmeyin falan der.o tek kalmasın diye. Ama büyük kzım o kadar mutlu ki. Hiç kıskanmıyo. Oynatıyo ağladığında sakinleştiriyo falan. Yani bi tek o halinden memnun.🤷‍♀️
Sın olarak çooook büyük konuştum zamanında üst üste çocuk mu yapılır ömür çürütmeye diye allah al sana dedi🙄
Sağlıkla büyüsünler annesi büyürler inşallah 🥰

😂 de mi ? Başkası olsa bu kadar ne gerek var . Yaş 30 olunca o zamanlar şimdi 31. Eşimde spermler de sorun vardı o yüzden hemen strese girdik biran önce olsun diye ama nasip olmadı. Şimdi çok şükür düzeldi sperm durumu , şimdi de devlette başladık .
🤲🏼Aminnn canımmm

Kız bu ne 2 yılda maşallah 😁

Aminnn canımmm

Kızlar , bir kadın diğer kadınla aynı yast olup niye abla der 😂😂 sinir olmaya başladım ve 11 senelik evli bugün büyük çocuğu 10 yaşında ve ben daha 2 senelik bile evli değilim kız benle aynı yaşta sürekli abla diyo ulu orta her yerde
Sende ona abla de🤪

Senden ve LaRisaCca LaRisaCca dan özellikle dua istiyorum gebesiniz diye ♥️🙏🏻 inşallah bukez hamileyimdir .lütfen dua edin kızlar
Ah kuzum etmem mii hicc sen yeter ki soyle rabbim insallah mujdeli haberler almani nasip eder cnm benim kolay degil cok zor bende tup bebekle hamile kaldm düse kalka zorluklarla bilirim hissettiklerini allahim o güzel gnlüne göre versin ama en basta hayirlisini ve sagliklisini cnm bmm oy kiyamam yaa gözlerim doluveriyo iste allahm isteyen herkesi sevindirsin ya amin🤲🤲🤲

Sende ona abla de🤪
Diyemiyorum ayıp olur diye ama vallahi billahi benle aynı yaşta , hani cahil cuhela olsa gam yemem o da değil . İyice sinir oldum iş yerinde herkesin içinde abla haaa abla .😂😂
Eskiden annemlerin apartmanında bir komşu vardı kadın okumamış ama gözü açıktı annemden 10 yaş büyüktü anneme abla ya da yenge diyodu annem ise 27 filan o zamanlar ,çocuktum valla kaldırıp anneme diyodum bu kadın sana niye hep yenge diyo . Annem gülüyodu boşver . 😂 Ama ben bosveremiyom sinir oldum kıza 😂😂😂

Ah kuzum etmem mii hicc sen yeter ki soyle rabbim insallah mujdeli haberler almani nasip eder cnm benim kolay degil cok zor bende tup bebekle hamile kaldm düse kalka zorluklarla bilirim hissettiklerini allahim o güzel gnlüne göre versin ama en basta hayirlisini ve sagliklisini cnm bmm oy kiyamam yaa gözlerim doluveriyo iste allahm isteyen herkesi sevindirsin ya amin🤲🤲🤲
Lütfen dua et artık şu emeklerimin karşılığını alayım üzülme sen hamilesin dua et yeter unutma adım pınar. Rabbim biliyor bu uğurda ne hallerden hallere girdiğimizi bana ve benim gibi analık güdüleri ile yanıp tutuşan herkese nasip etsin inşallah ♥️♥️🥰🙏🏻🙏🏻
Sende sağ saglim yavrularina kavuş güzel kardeşim benim 🤲🏻💚

X