Fake hesap

luzdr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2024
11
13
30
Nasıl anlatsam bilemiyorum cahillik mi dersiniz , yoksa kötülük mü dersiniz bilmiyorum, eskiden konuşup beraber olduğum, hak etmediğim şekilde kalbimi kırıp, kötü olan herşeyi yaşatıp beni bırakan birine fakeden istek attım , sadece merak ediyordum ne yapıyor bana yaptıklarından sonra mutlu mu diye, hiçbir kadını reddetmedigi için hemen kabul etti, birkaç fotoğraf buldum benim o olduğuma inandı gündüzleri konuşuyorduk çok geç cevap veriyordum soğuk konuştum hep , akşam olunca hiç girmiyordum bile o hesaba, telefon numarası istedi vermedim benim olduğumu anlar diye, kendimi para göz nerede akşam orada sabah tarzında bir insan olarak tanıttım ve 1 ay sonunda konuşmamız çok geçmeden kendisine telefon numarası bile vermeyen insana oraya gelmeyi düşünüyorum dedi , inanmadım tamam gel dedim , sabah fake hesaba girdim 10 dk önce , ( günaydın ben yoldayım geliyorum 😃😃 ) yazmış , bende (günaydın dalga geçme ya 😃 ) yazdım ve bana bilet fotoğrafini gönderdi bende görüldü attım çıktım hesaptan hemen, gerçekten gitti güleyim mi ağlayım mı bilmiyorum izmir yolunda saatlerdir, bu kadar aptal bir abaza olabileceğini düşünmüyordum nereye gidiyor neyine güvendi bu kadar 🤦🏻‍♀️ içim şuan hiç rahat değil pişman oldum üzüldüm o kadar yol gidicek, bir yanımda iyi oldu diyor tatil yapsın bulur yine o abazalıkla birini. Off yha 🙃

Nasıl anlatsam bilemiyorum cahillik mi dersiniz , yoksa kötülük mü dersiniz bilmiyorum, eskiden konuşup beraber olduğum, hak etmediğim şekilde kalbimi kırıp, kötü olan herşeyi yaşatıp beni bırakan birine fakeden istek attım , sadece merak ediyordum ne yapıyor bana yaptıklarından sonra mutlu mu diye, hiçbir kadını reddetmedigi için hemen kabul etti, birkaç fotoğraf buldum benim o olduğuma inandı gündüzleri konuşuyorduk çok geç cevap veriyordum soğuk konuştum hep , akşam olunca hiç girmiyordum bile o hesaba, telefon numarası istedi vermedim benim olduğumu anlar diye, kendimi para göz nerede akşam orada sabah tarzında bir insan olarak tanıttım ve 1 ay sonunda konuşmamız çok geçmeden kendisine telefon numarası bile vermeyen insana oraya gelmeyi düşünüyorum dedi , inanmadım tamam gel dedim , sabah fake hesaba girdim 10 dk önce , ( günaydın ben yoldayım geliyorum 😃😃 ) yazmış , bende (günaydın dalga geçme ya 😃 ) yazdım ve bana bilet fotoğrafini gönderdi bende görüldü attım çıktım hesaptan hemen, gerçekten gitti güleyim mi ağlayım mı bilmiyorum izmir yolunda saatlerdir, bu kadar aptal bir abaza olabileceğini düşünmüyordum nereye gidiyor neyine güvendi bu kadar 🤦🏻‍♀️ içim şuan hiç rahat değil pişman oldum üzüldüm o kadar yol gidicek, bir yanımda iyi oldu diyor tatil yapsın bulur yine o abazalıkla birini. Off yha 🙃
Ya ama ne gerek var ki böyle şeylere. Çok mu aşıksınız? Çok mu boş vaktiniz var? Vaktiniz bu kadar kıymetsiz mi?

Peki amacınız neydi de böyle bir şey yaptınız merak ettim? Yani hadi yaptınız neden sürdürdünüz?
Ben burda bazı insanları asla anlayamayacağım!
Dediğim gibi sadece merak ettim arada bir girip kısa soğuk konuştum bı sabah aniden yola çıkması benide şaşırttı

Herkese yazan abazan dediğin biriyle neden uğraşıyorsun ?

30 yaşında biri gibi davran artık.

13 yaşında ergen gibi değil
Ya ama ne gerek var ki böyle şeylere. Çok mu aşıksınız? Çok mu boş vaktiniz var? Vaktiniz bu kadar kıymetsiz mi?
Olayın buraya varacağını hiç tahmin edemedim , birkaç kere konuştuğum numarasını bile alamadığım insanın yanına yola çıkmazdım bende kötü hissediyorum şuan ama gerçekten böyle yapıcagini bilmiyordum

Olayın buraya varacağını hiç tahmin edemedim , birkaç kere konuştuğum numarasını bile alamadığım insanın yanına yola çıkmazdım bende kötü hissediyorum şuan ama gerçekten böyle yapıcagini bilmiyordum

Tamam da çıkmadan buna engel olabilirdin.

Çoğu kişi birini işletmiştir ama böyle fake buluşmalara çağırmamıştır.

Boşuna vicdan yapma vicdanın yok çünkü.

Belkide sizle alakasız zaten gelecekti oraya. Sizi tavlamak içinde bak senin için geldim vs. Vs.

Tamam da çıkmadan buna engel olabilirdin.

Boşuna vicdan yapma vicdanın yok çünkü.
Bilmiyordum hanımefendi konuyu belki düzgün yazamadım gelmeyi düşünüyorum dedi yarın sabah yola çıkıcam demedi , yada yarın gelmeyi düşünüyorum demedi kendisine telefon numarası bile vermeyen birine sürpriz gibi birşey .

Bilmiyordum hanımefendi konuyu belki düzgün yazamadım gelmeyi düşünüyorum dedi yarın sabah yola çıkıcam demedi , yada yarın gelmeyi düşünüyorum demedi .

Senden teyit almadan çıkmazdı sen kolay kadın taklidi yapmışsın kendin diyorsun zaten zaten adam abazan.

Öngörebilinen şeyler bunlar.

Oh iyi yapmışsın dememizi bekliyorsun ama ne olursa olsun insanları kandırmaya karşıyız.

Ben de çok işlettim abazan zamanında. Ama asla fake buluşma ayarlamadım.

Belli ki kötüye kullanıyorsunuz sosyal medyayı daha girmeyin bu işlere.

Sizde herhalde 7 24 benimlesiniz ki biliyorsunuz 7 24 yazıştıgımı yada müneccim olmalısınız siz abazan sevdiğimide çözdünüz kesin öylesiniz .
Yazık kız senin ne hastalığın var yazdıklarınıda unutuyorsun şimdi bi üzüldüm ya hoş hasta olmasan sana neler yaşatmış abazanın peşine düşmezsin fake den :) neyse Allah şifa versin dualarım seninle

Sadece fake hesap için gitmiyordur ,orada başkası da vardir. Size gelecek olursak inşallah resimlerini kullandığınız kişi sizi dava eder .

Burayı üye olmadan takip ediyordum, ne hissettiğimi kimseye anlatamadığım için yazmak istedim bundan 3 sene önce ailemin gönlü olmadığı benim aşktan etrafı pembe gördüğüm bir evlilik yaptım ve ailem haklı çıktı kısa sürede bitti, bu evlilik sürecinde psikolojim çok bozuldu pembe gördüğüm dünyam o zamandan beri siyah beyaz film gibi benim için, ailesinin yaptığı türlü haksızlıklar , asılsız iftarlar derken ayrıldık beni birgün bile barışmak için aramadı sadece üzgünüm ama annem zorluk çıkarıyor seninle evli kalırsam bana hakkını helal etmicekmiş dedi tartışmışlar ve kadın camları kırmış, bunu neden yapıyor derseniz fiziksel engelli olduğum için , beni bir türlü kabul edemedi tüm ailesi, ayrıldıktan sonra uzun bir yastı benim için daha sonra kursa başladım yeni kişilerle tanıştım arkadaş olduk, sağolsunlar ailem bana kucak açtı herşey eskisi gibi ben hiç evlenip boşanmamışım gibi ama ben hiç mutlu değilim içimde buruk bir üzün kaldı gitmiyor, hakkımı helal etmiyorum o kişilere Allah'a havale ettim, ilahi adalete güvenen biriyim ve dün akşam eski ortak bir arkadaşımızla konuştuk o bana yazdı hal hatır sordu 2. Ye evlendim diye duymuş oysaki ben tekrar üzülürüm aileme mahcup olurum ve aynı şeyleri yaşarım diye korkudan güvenip hayatıma kimseyi alamadım , eski eşimde görücü olarak nişanlanmış eylül de düğünü olucakmış , bana düğün bile yapmadılar gelinlik giyemedim pandemi vardı en büyük bahaneleri bu oldu salonlara sınırlı sayıda kişi alıyorlardı 3, 5 kişiyle düğün mü olur dediler, daha sonra falan derken 3 aylık evliyken ayrıldım zaten, nişanlandığını duyunca çok üzülmedim ama insan sorguluyor yinede benden esirgenip çok görülenler o kişiye mi sunulcak diye karışık duygular içindeyim , uyuyamıyorum, ağlamak istiyorum onuda yapamıyorum kendimi kötü hissediyorum hasta gibi oldum, sadece öyle uzanmak istiyorum .

Bu yukardaki Haziran ayında açtığınız konu. Hayatıma kimseyi almadım ayrıldıktan sonra demişsiniz.

Eski, üstelik başkasıyla nişanlı kocanızı mı fake hesap açarak kandırdınız ?

X