Fahriye&Servet. Servetin arayışları :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dross

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
392
428
Arkadaşlar ben istemeden bir aldatma hikayesi öğrendim bugün, erkeğin ağzından.

Eşinin adı Fahriye olan Servet isimli biri ilk eşinden ve o evlilikten çocuklarından haberi olmadan başka biriyle nasıl evlenebileceğini danıştı.

Fahriyeye ulaşmaya çalışmalı mıyım :KK43:
belki bi umut burayı okuyordur dedim ama ...

siz olsanız bilmek ister miydiniz. tamamen kapatmalı miyim konuyu

Son düzenleme:
Ben cenemi tutamazdim heralde. Benim ailede benzer bir olay oldu. Kadinin ve çocuğun yıkılışını gördükten sonra o erkeği karsima alır iyice hirpalardim sanırım.

ben bu kişilerin hiçbirini tanımıyorum.
Servet bugün üstü kapalı şekilde konuyu danıştı.
o şekilde öğrendim

Size ne vesile ile danıştılar? Mesleğiniz gereği ise bunu burada paylaşmanız doğru değil.

İkincisi, anlıyorum bir kadın mağdur olmasın istiyorsunuz ama o kadın bunun başkaları tarafından duyulmasını istiyor mu acaba? Fazla ayrıntı vermeyin bari, yakınları okuyup anlayabilirler.

Not: Kimsenin eşini aldatmasına saygı duymuyorum. Asıl saygı duyduğum aldatılan tarafın bunu paylaşıp paylaşmama tercihine saygı duyulması.

Size ne vesile ile danıştılar? Mesleğiniz gereği ise bunu burada paylaşmanız doğru değil.

İkincisi, anlıyorum bir kadın mağdur olmasın istiyorsunuz ama o kadın bunun başkaları tarafından duyulmasını istiyor mu acaba? Fazla ayrıntı vermeyin bari, yakınları okuyup anlayabilirler.

Not: Kimsenin eşini aldatmasına saygı duymuyorum. Asıl saygı duyduğum aldatılan tarafın bunu paylaşıp paylaşmama tercihine saygı duyulması.
psikolog değilim ama is sırasında duymuş oldum.
bana değil birimdeki diğer çalışana soruldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X