Eyvaaah! Eve Yaz Geldi!

Çok eglendim okurken canım:Roflol:Nedenmi ilerdeki evimin hali böle olcakda ondan :Roflol:

Senacem bak valla yine diyorum ki ben titiz bir gacı diilim ama tüm gıcıklıklar tek bir güne toplanıp böyle kalaslarca paket halinde bana bir anda sunulunca,birden işte sigortalarım atıyor,kayış kopuyor,marş basmıyor,akü bitiyor işte o tür bişi oluyorum.Yoksa,aslında çok rahat bir insanımdır.Kimseyi de kasmam öyle ama onlar beni kasmadığı sürece...

Çok eglendim okurken canım:Roflol:Nedenmi ilerdeki evimin hali böle olcakda ondan :Roflol:

Nasıl yaani...misafirin bıraktığı halde mi ,misafir sonrası benim uğraşıp getirdğim halde mi olucak evin?
KIz bak gülme valla başına gelir çatır çatır...napican,kapıya gelmiş sarmısak kokulu kalaslara içerden evde yokum diye mi bağırıcan,mecbur açacaksın o kapıyı ve en sahte gülüşünle ay efendimm kimler gelmiş,buyursunlar falan diyceksin,sonra öteki dünyada da yalancılıktan...neyse..İnşallah olma yavrum öyle.

:Roflol: :Roflol:
:Roflol:

yahu hayatım hepimizin bazen takıldığı konular vardır titizde olabilirsin gelen ona göre dikkat etsin bende çok titiz değilim ama bazı gelipte benim kıymetle kullandığım şeyleri dikkatsizce kullanması hiç hoşuma gitmez gerlenin rahat etmesini çok isterim ayrıca misafir perverimdirde eşimde çok ttiz gelenide eğer dikkat etmiyosa uygun bi şekilde uyarırım ..
temiz olmak her zaman iyidir arkadaşlar pis olanlardan olmıyalım..

Misafir sonrası senin ugraştıgın halden bahsediyorum tulianayerimseniben bu arada yazdıklarını çok severek okuyorum

canım sen bana her gün oturmaya gel...:içelim:

Aslında öyle olmak gerekir temizle temizle nereye kadar arkanı döndüğünde ynie aynısı oluyor çok gıcık edici bir durum Çok üzgünüm çoook

Tuliana benim yarama parmak bastın,bu yaz yani yakında, ikiz çocuğu olan ve eşimin yakını olan ve benim üstüne üstlük hiçmi hiç annaşamadığım biri . yani senin durumundayım ve düşündükçe çıldıracağım.Anne ilgisiz veletler yaramaz ,Allahım burasıda bi sıcak bi sıcak ,seni anlıyorum Antalyanın kışıda hemen hadiyincede gelmezki ben bittim bu yaz.

Hatişim bu lafı hiç sevmem ama sana şimdi bu laf çok uydu,söylemeden yapamayacağım
Tecavüz kaçınılmazsa,gözlerini kapatıp zevk almaya bak:Roflol:

Hatişim bu lafı hiç sevmem ama sana şimdi bu laf çok uydu,söylemeden yapamayacağım
Tecavüz kaçınılmazsa,gözlerini kapatıp zevk almaya bak:Roflol:

ilahi tuli sen adamı öldürürsün.Ne yani şimdi her misafir geldiğinde senin dediğin gibi zevk almayamı bakayım.:Roflol::Roflol:şimdi benim yerimde bir başkası olsa allaha dua ederdiki hergün misafir gelsin diye.sakın yanlış anlama haa ben düşünmedim.başkası yani.:sm_cool::sm_cool:

:Roflol::Roflol:çok eğlendim okurken ,kalemine sağlık...ama başa gelince de çok can sıkıcı bir durumklava:bizim burada herkes ev ayakkabısını,terliğini yanında götürür:1closedeyes:..İstanbul'da böyle bir adet yok herhalde:1rolleyes::Roflol:

Kızım,ben titizlik mi aman ha diyorum..Şu yazdığına bak..Harikasın sen harika.
Çoğu başımıza geldi de,en çok kızdığım ayakkabı çıkartmak..Nemli,terli...:):)
Ellerine,gönlüne sağlık..Bayıldım inan..SANA..Canım yazdıklarına:):)

sana galiba sürekli misafir geliyor.evet bazı şeylere katılıyorum ama bu kadarda takma. senin bunları düşündüğünü birtek biz biliyoruz misafirlerinin haberi yok onlar aynen devam edecek sende sinir olmaya devam edeceksin takma arkadaşım.çok ileri giderlerse tatlı dille uyar.ev sahibi olan sensin sen ne dersen o olur.daha olmadı banyoya yazılar as bu ayak havlusu bu el yüz havlusu diye.apartman yöneticinize söyle izmaritler için bir çare bulsun herşeyi senmi düşünüceksin.dün akşam saat 11 de üsttekinin çocuğu at koşturuyordu tepemde çıktım şikayet ettim hep benmi düşünücem birazda onlar düşünsün.sende söyle susunca anlamıyor böyleleri.sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…