eyülde bodrum tatili

nomadd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2012
995
234
selamlar bayanlar,
dert değil öncelikle, bdv bölümünün daha yoğun olduğunu düşünerek buraya konu açtım.
eylülün 12 ile 17 arası bodrum gümbete tatil için gitmek istiyorum. fakat hava nasıl olur bilemiyorum.
hem maddi açıdan hem de iş yerinde izin konusunda eylül gibi müsait olabiliyorum. hava sıcaklığı nasıl olur eylülde denize girilebilir mi? tatil için uygun olur mu? yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Sikinti yasamazsiniz.
Eylül hala tatil mevsimi. Hatta ekim bile.

Canim benim cocuklugum egede gecti. Eylulde cok rahat girersin denize. Hatta su biraz daha ilik olur. Simdiden iyi tatiller

Önce ki seneler de tabi ki eylül ayı süper olur derdim ama bu sene havalar cok karmasık.Erkenden kışta gelebilir :/ Gelmeyedebilir...Hava durumuna göre hareket etmekte fayda var

Ben denize giremiyorum cok üsüyorum. Sevgilim girebiliyor.
Bu kisiye gore degisiyor bence.
Antalyada her halukarda denize girilir.
Sakinligi seviyorsaniz okullar acildiktan sonra her yer daha guzel oluyor. Karisikliga kalabaliga denk gelmiyorsunuz. O yuzden gidilebilir.

ayyy bende 24-31 ağustosta ordayım inşallahhhhhh......
üzerine ince hırka al banada öyle demişlerdi...
iyi tatiller şimdidennn

Bodrum Antalyay nazaran çok daha uygun bır yer hoteller falanda oyle. Biz gecen sene eylulde gıtmıstık ve hava cok sıcaktı gercekten gıdılecılcek en uygun zaman dıye dusunuyorum:)

Eğer havalar normal giderse eylülde girersiniz Bodrum'da, sorun olmaz.

Niye Gümbet peki?

heryıl mayıs ve eylül ayında bodrumdayız gidilecek en güzel zaman bence ,deniz serin gelse bile havuza rahatlıkla girebilir ve güneşlenebilirsiniz..mesela 1 ay önce izmir'de aşırı yağış varken bodrumda biz güneşleniyorduk kızım havuzdan çıkmadı..ama yine de akşam için yanınıza hırka almanızı tavsiye ederim

Biz de eylul basinda gideceğiz hem de kucuk cocuklarla. Bence en guzel hava eylulde oluyor.

Geçen yıl 17 Eylül'de gümbete tatile gitmiştim haziranda gittiğimden daha iyidi.
Denizde 10 numaraydı havada.
Ekim'e kadar sıcak bodrum .

Ben de eylülde gümbetteydim bir kaç yıl önce. Çok güzeldi kesinlikle tavsiye ederim.

bu kadar olumlu yorumlardan sonra gitmeye karar verdim.
herkese teşekkür ederim :)

Ay ben de geçen sene aynı tarihler için bilgi almaya çalışıyodum
Ne çıkarsa bahtımza diye gittik ama mis gibi bir hava vardı, çok da güzel olur yani hiiç merak etme :)
Şimdiden iyi tatiller

Geçen yıl eylül ortası gümbette tatildeydik. Ara sıra hava kapattı, yağmur yağdı falan ama genellikle güzeldi, güneşliydi. Yalnız belirtmek isterim ki gümbet tatil için seçilecek en kötü beldelerden biri. Otelimiz iyi otellerden biri olmasına rağmen hiç memnun kalmadık. İmkan varsa başka yer düşünün derim. Turgutreis ya da güvercinlik daha sevimli bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…