Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

İnş hamilesindir canım. Çok üzücü ama Allah büyük bunlar tutar bence. Neresi olduğunu özelden yazar mısın lütfen, ben daha başlamadım karar veremiyorum nerde yaptıracağıma. Ona göre karar verebilirim.

Kızlar bugün embriyoların 5.günü dondurma işlemi yapılacaktı 2.gün 11 tane embriyodan 3 tane kalmış neden sayı bu kadar düştü moralim çok bozuldu

Kızlar bugün embriyoların 5.günü dondurma işlemi yapılacaktı 2.gün 11 tane embriyodan 3 tane kalmış neden sayı bu kadar düştü moralim çok bozuldu
Sperm veya yumurta kalitesiyle ilgili olabilir hem önemli olan sayı değil evet psikolojik olarak etkileyecek bi durum ama gönlünüzü ferah tutun inşallah kalanlar çok kaliteli olur üçünden de pozitif sonuçlar alırsınız

Sonuç ne olursa olsun durumu bildiğinizi söyleyin evet inanmayıp inkar edecekler işleri bu çünkü ama sizin içinizde kalmasın

İnşallah ama insan önce 11 taneyi duyunca daha umutlu bakıyor sanki

Sonuç ne olursa olsun durumu bildiğinizi söyleyin evet inanmayıp inkar edecekler işleri bu çünkü ama sizin içinizde kalmasın
Sonucum bi çıksın negatif olursa konusacam durumu bildiğimi söyleyecem zaten. Vicdan azabiyla yaşasınlar. cihaz arizalanmis olabilir ona dedigim birsey yok ama bi açıklama bile yapmadilar. Enayi yerine koydular. Parayı ceplerine indirdiler. Helal etmiyorum zaten tek kuruşunu

Eşim benden meraklı. Kahvaltıdan sonra bi denesene diye idrar testi yaptırdı. Erken gebelik testi ve negatif. Yaparken söyledim aslında negatif çıkar diye ama içim buruk oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…