Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Canım cook geçmiş olsun öncelikle ama moralini yüksek tutmanı öneririm ümitsizliğe kapılma vardır bunda da bi hayır bizde de aynı problem var hemen mi transferin gerçekleşti kaç kaliteli embriyon vardı
Canim 22 yumurta toplandi.18i dollendi.blast a 3 embriyo kaldi.2si a kaliteydi.onlar taze transfer oldu,digeri cope gitti.snn bebis oldu mu,hamile misin?

Canim 22 yumurta toplandi.18i dollendi.blast a 3 embriyo kaldi.2si a kaliteydi.onlar taze transfer oldu,digeri cope gitti.snn bebis oldu mu,hamile misin?
Yok beni transfer için 1 ay bekletti benim de 24 yum top 10 tanesi 5. Güne gitti ama ohss olurum diye rahmin dinlenmesini istedi taze koyarsam tutmama ihtimali yüksek negaitf almanı istemiyorum en iyisi dinlen dedi o yüzdem sordum canım hemen mi transfer oldun diye

Kizlar hepinize iyi aksamlar.Bugun tup bebek denemesi icin bahceci klinigine gittik.Yas 36 yumirtaliklarim ve rezervim iyi durumdaymis hormon testlerim normal esimin de bir sorunu yok bizim sorunumuz is dolayisiyla biraraya gelemiyor olmamizdi.Bu yuzden tup bebek denemesi yapmayi uygun gorduk.Doktor da hersey yolunda bi de rahil filmi cekelim dedi.Cekildi filmim tuplerim acik ancak rahimde yapisiklik var diyip histereskopi onerdi.Histereskopi sonrasi tup bebek yapicaz dedi.Ancak benim dogal yolla 2 gebeligim var ikisini de kendi istegimle sonlandirdim.Bi tanesi 9 ay onceydi.Merak ettigim histereskopi sart midir sizce.Sadece hsg ile de dogal yoldan gebe kalmam olasi olabilir mi.Dusunceleriniz nedir kizlar.Bu arada lutfen daha onceki gebelik sonlandirmalarim hakkinda argida bulunmazsaniz sevinirim.Amac bilgi alisverisi yapmak simdiden tesekkur ederim kizlar.

Ozelde yaptirdik bi kez.simdi baska bi ozel merkezde bi kez daha yaptircaz.ama ilkinde pozitife cok inanmistim,olmadi.o yuzden ikinciye baslamadan umidimi yitirdim😞 bn pcos um,esimde morfoloji ve ileri hareket problemi var
Özelde yapılanı saymazlar diye biliyorum. Yanlış bilgilendirmek istemem.

Ya var mı bizim gibi yaşayanlar moral verin lütfen
Benimde bugun aksam hafiften adet olucakmışım gibi ağrım oldu karnım ağrıdı biraz ama geçti benimde buhun 8. Günüm kan testi yaptım 136 çıktı değerim evde gebelik testi yaptım onda da çift çizgiyi gördüm sanırım oluyor bu tarz şeyler pazartesi kontrolum var bakalım ne çıkacak beklemedeyim bende

Ya var mı bizim gibi yaşayanlar moral verin lütfen
Seku35 Seku35 benim de agrim olmustu.ev ariyorduk,taşınıyorduk falan.kotu bitti hikaye sonu.yatip dinlenmedigim icin pismanim.dunya yansa kalkmayin.evin icinde yavasca yuruyun.cikmayin hic disari.uzanin bol bol.insallah bi sorun cikmicak kizlar 🤲

Benimde bugun aksam hafiften adet olucakmışım gibi ağrım oldu karnım ağrıdı biraz ama geçti benimde buhun 8. Günüm kan testi yaptım 136 çıktı değerim evde gebelik testi yaptım onda da çift çizgiyi gördüm sanırım oluyor bu tarz şeyler pazartesi kontrolum var bakalım ne çıkacak beklemedeyim bende
Süpemiş hayırlı uğurlu olsun.sonuna kadar sağlıkla inşallah🤲

X