Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

İnşallah yarın aradıklarında haber veririm
Ol diyen Allah tek yumurtadan oldurur dilerim hersey yolunda gider. ben de bugün kontrole gittim 7 tane yumurtam varmış o güne ne olur ne biter bilinmez ki benim 13 14 yumurtam olduğu kontrollerim de olmuştu ben artık hiç takmiyurm hersey AllahAllah elinde bakalım nasıl geçecek yumurta toplamam

Hayırlı olsun arkadaşım. Pozitifi görürüz inşallah.
Canim seni eskilerden taniyorum bende ilk transfer negativ oldu ikinciyi bekliyorum ilk ikisindeyse embriom olusmamisti toplamdq 4 tup bebek bakalim artik herkes icin hayirlisi olsun diyorum bu son sansmis gibi geliyor hem maddi hem manevi hem fiziken cok zor ve yipratici donem

Birlikte aşılama mı yaptırmıştık canım? İnşallah ikinci transferinde nasip olurda gelir evladın. Maddi manevi yıpratıcı bi süreç maalesef. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın.

Bu arada transfer bitti, hocaya sordum bittimi diye bitti dedi hocada. Ben bi an boş bulunup kalkıverdim masadan. Sonra hemşire geldi güldü sen niye kalktın hemen diye. Neden öyle bi saflık yaptım bilmiyorum. İçeri geçip yattım sonra 1 saat ama işlem sonrası hemen kalktım.

Cem hoca nin hastasıyım para tuzağı falan değil ikinci gittiğiniz yer asıl para tuzağı bence tutmayacak işlemi yapmak ne kadar doğru gidin tutarsa buraya yazın lütfen inş tutar ama.

Cem hoca nin hastasıyım para tuzağı falan değil ikinci gittiğiniz yer asıl para tuzağı bence tutmayacak işlemi yapmak ne kadar doğru gidin tutarsa buraya yazın lütfen inş tutar ama.
Herkes memnun kalıcak diye bie kayide yokki siz memun olursunuz biz olmayız bahceci şikayet sayfası var yorumları okudum herkesmi aynı şeyden şikayet eder benim dr da cem bey ama yüzde yüz memnunmuyum değilim sistem hatası dediler silindiniz dediler herşey sil bastan dediler hazıran dediler olcak dediler eylül bitiyor daha transfer olmadım yumurtan cok güzel dediler sora yok olmadı opu iptal dediler yani herkes farklı düşüncede olabilir rabbim gönlüne göre versin inşallah

Parayı hiç saymadım miktarını sölesem inanamasın cünkü öle böle paralar gitmedi mayıstan beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…