Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Ankara Gata hastanesi. Ben doktorumdan hastane işleyişinden gayet memnundum. Ama yumurta toplayıp ertesi gün haftasonu diye kendi haline bırakıp takibini yapmamak boşvermişlik gibi geldi. Cidden gerildim.
Yok bosvermislik değildir de sekreter çalışmıyor olabilir haftasonu olunca.. Bizim tüp bebek merkezinde döllenme sonrası her gün hem eşime hem bana mail attılar yumurtaların gelişim aşamalarını her gün 5.gün embriyosu olana kadar yani.. sonra da dondurma için onay aldılar... Bende her merkez hastane bizimki gibi sanıyorum ama değil demekki..

Ankara Gata hastanesi. Ben doktorumdan hastane işleyişinden gayet memnundum. Ama yumurta toplayıp ertesi gün haftasonu diye kendi haline bırakıp takibini yapmamak boşvermişlik gibi geldi. Cidden gerildim.
Evet aramalarını bekleyin bence de stres yapmayın işini özenle yapan bir kurumsa zaten sıkıntı yaşamazsınız inşallah

Yok bosvermislik değildir de sekreter çalışmıyor olabilir haftasonu olunca.. Bizim tüp bebek merkezinde döllenme sonrası her gün hem eşime hem bana mail attılar yumurtaların gelişim aşamalarını her gün 5.gün embriyosu olana kadar yani.. sonra da dondurma için onay aldılar... Bende her merkez hastane bizimki gibi sanıyorum ama değil demekki..
Canim hangi hastane hangi doktor sizinki

Evet aramalarını bekleyin bence de stres yapmayın işini özenle yapan bir kurumsa zaten sıkıntı yaşamazsınız inşallah
Ben 2 aşılama yaptırdım aynı hastanede, aynı doktora. İlk tüp bebeğim. Herşey güzel ilerledi. Gayet ilgililer doktorda hemşirede. Ama bugün telefonun açılmaması benim ne olduğundan bi haber olmam sinirimi bozdu.

Transferi olan arkadaşlar bişey soracam sizde de Prolutex enjeksiyon kullanımı verdi mi Dr unuz? Benim transferden 3 gün önce başladık hala da her gün devam ediyor.. yani hergun enjeksiyon oluyorum 😕 var mı benim gibi olan merak ediyorum da🙄
Ben sadece transfer oldugum gun göbekten 1 tane vuruldum o kadar şuan jel ve hap kullanıyorum

Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi canım sana? Test günü bugün mü yoksa😍
5.gün embriyosu, 1 adet transfer edildi.
7.gün test sonucum 72.1
9.gün test sonucum 221.9 çıktııııı 😍😍
Bugun 9.günüm.

Darısı sizlerinde başına. Allah hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin, emeklerimizi boş çıkarmasın insallah

Canim o sislik normalmis ben sordum doktora aslinda sen rahim dinlendirmesi yapsan cunku cok hormon ignesi aldik vucuda .. benim doktor rahim dinlendirmesi cok onemli demisti
Canım benim doktorum da kesin yaparım demedi rahim dinlendirmesini duruma göre bakıcaz dedi yapması daha iyi mi bizim için
Kızlar opudan sonra ben de çok şişmiştim, biraz sıkıntılar yaşadım. Rahim dinlendirilmesi yapıldı 1 ay. Opudan sonraki adetimle beraber dondurulmuş transfer oldum

Transferi olan arkadaşlar bişey soracam sizde de Prolutex enjeksiyon kullanımı verdi mi Dr unuz? Benim transferden 3 gün önce başladık hala da her gün devam ediyor.. yani hergun enjeksiyon oluyorum 😕 var mı benim gibi olan merak ediyorum da🙄
Ben progestanı fitil olarak kullanıyorum. Ondan dolayı prolutex vermediler. Ama her gun gobekten oksapar diye bir iğne oluyorum

Canım kesinlikle kendi haline bırakmamıslardır, takibini yapıyorlardır. Haftasonu diye öyle bırakmazlar o sekilde.
Tabi bugun bilgi verseler daha iyi olurmuş, ama kötü düşünme sen. Sekreterlik bölümü calısmıyordur belki bugun.

7.gün test sonucum 72.1
Bugun 9.günüm.

Darısı sizlerinde başına. Allah hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin, emeklerimizi boş çıkarmasın insallah
Yaa çok mutlu oldum darısı bizlere inşallah 🥰

Ben 2 aşılama yaptırdım aynı hastanede, aynı doktora. İlk tüp bebeğim. Herşey güzel ilerledi. Gayet ilgililer doktorda hemşirede. Ama bugün telefonun açılmaması benim ne olduğundan bi haber olmam sinirimi bozdu.
Çok haklısın ama tecrübelerin ile düşün negatif hislere kapılma inşallah güzel haberlerini verirsin bizlere de

7.gün test sonucum 72.1
Bugun 9.günüm.

Yaaa çok güzel maşallah çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim

X