Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Günaydın arkadaşlar ben şimdi kontrolden çıktım bugün adetimin 8. Tedavimin 7. Günü rahim kalınlığımın ince olduğunu söyledi doktorum 8 mm olması gerekirken benim 6,4 çıktı yarin tekrar bakacağız 7 ye çıkacak mi dedi biraz takıldı bu duruma benimde kafama takıldı tabii neden böyle oldu anlayamadım.ilk tedavim de çok iyi diyordu eski doktorum ne yapmam lazım bi tavsiyeniz var mi acaba?
Ilk kontrole gittimde 5.4 idi rahim kalinligim. Sonra nar suyu içmeye başladım. Yaklaşık 10 Sise ictim. En son gittiğimde rahim kalinligim12 olmuştu. Yarinda transfer bakalim kismeti var mi

Toplanan 9 yumurtanın dokuzuda olgun ve kaliteliymiş. Hepsine mikroenjeksiyon yapılmış. Pazartesi gelişmeleriyle ilgili haberdar edicez dediler.

Kızlar Allah razı olsun desteğiniz için inşşş sizlerden güzel haberler alırız biraz içim rahatlar :KK43: cevap vermediğim arkadaşlarım affedin kime yazdım kime yazmadım hi bilmiyorum kafam çok dalgın ama iyki vardınız kimseden alamadığım desteği sizlerden aldım hepiniz den Allah razı olsun biraz toparlanıp aranıza tekrardan katılcam burdayım 😢😢

Rahim dinlendirme olucak mı peki sana
Doktorum başta gözüken gibi 12 13 yumurta olsa dinlendirme yapacaktı ama şu an transfer yapcaz dedi. Opu sonrası rahme tekrar bakıldı sorun yok dediler. Pazartesi tekrar ultrason yapılacak. Bi problem olup olmadığına bakılacak. Rahim uygunsa transfer yapılacak Allahın izniyle.

X