Eylülde Tüp Bebek Yaptıracaklar

Kızlar Allah razı olsun desteğiniz için inşşş sizlerden güzel haberler alırız biraz içim rahatlar :KK43: cevap vermediğim arkadaşlarım affedin kime yazdım kime yazmadım hi bilmiyorum kafam çok dalgın ama iyki vardınız kimseden alamadığım desteği sizlerden aldım hepiniz den Allah razı olsun biraz toparlanıp aranıza tekrardan katılcam burdayım 😢😢
Rabbim ummadığın anda yollar inşallah meleğini yanına. Ne desek boş, aldığın son negatif sonuç olsun inşallah. Rabbim çektiğin zorlukların mükafatını versin...

canım nerde tedavidesin benim embriyolarda 3. günde donduruldu çözdürüp 5. güne tamamlayacaklar sonrasında transfer benim zaten 3 embriyo donduruldu. 2 si 8 hücreli 1 i 7 hücreliymiş muhtemelen o 8 hücrelileri transfer eder.
Canım merhaba benim de 3.gün embriyolarım var doktor çözdürüp 5.güne geleni koyucam dedi nasıl oluyor acaba geliyorlar mı 5.güne ben Pazartesi transfer olucam embriyoları kaç gün önce çözdürüyorlar bana da bilgi verir misin merak ediyorum

Canım merhaba benim de 3.gün embriyolarım var doktor çözdürüp 5.güne geleni koyucam dedi nasıl oluyor acaba geliyorlar mı 5.güne ben Pazartesi transfer olucam embriyoları kaç gün önce çözdürüyorlar bana da bilgi verir misin merak ediyorum
Canım benim transferim o şekilde yapıldı. 13 yumurtam toplandı. 9 tanesi 3.günde donduruldu. Adet olunca gittim ve transfer hazırlık sürecine başlandı. Transferden önce hepsini çözdüler. 5 tanesi 5.güne gitti. 1 tanesini transfer ettiler ve geri kalan 4 adet embriyoyu da 5.gün olarak dondurdular.

Benimde bugun tranferin 3. Günü 3 gündür bi ağrı sızlama olmadı az önce otururken bisey batar gibi oldu sızladı uzandım hemen ara ara sızlıyor şuanda normal mi acaba

Benim transferin 8.günü bugun. Kasıklarda ara ara batma hissi, sızlama hissi oluyor. Ama başka belirtim yok

X