Eylül -ekim 2012 de doğum yapacaklar buraya

benim bebişde 8 haftalık oldu bende senin gibi oh ne güzel hamilelik diyordum ki 6. haftadan sonra mide bulantılarım mahvetti şimdi biraz daha iyiyim az da olsa yiyebiliyorum. merak etme yakında başlar belirtiler inşallah sorunsuz birşekilde alırız bebişleri kucaklara

teşekkürler canım,mide bulantılarım başladı özene bözene hazırladığım besleyici yiyecekleri ağzıma koymuyorum nolcak böyle bilmiyorum...

selamlar;

bende 5+5 im. bugün doktora gittim. hcg dün akşam 1016 idi. kese görünmedi. 2 hafta sonra hem keseyi görmeye hemde kalp atışlarını duymaya gel dedi.

aslında şaşrşıdım. 5+6 olan arkadaşın kesesi gözükmüş....benim gözükmüyor neden acaba?

bide siizn hcg oranıızı kaçtı?

vajinal ultrason mu,karındanmı?

arkdaslar benim bu pazartesi 5+3 tü. kese göründü. ama doktor braz düşük tehlken var dedi. yatıyorum hep. kalp atışlarını da alamadı. umarım 15 gün sonra gidince duyulur.sizce???

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım Ekim annesi olacağım işallah bu Eylülde olabilir:)
ikinci bebişim olacak 6 yıl aradan sonra benden önce hamile olanlara önerilerde bulunurken kendim için sudan çıkmış balık gibiyim:) pzt kontrole gideceğim neyse.net hesaplamasına göre 6hftalık:))
kızımda 8 ocaktı son adet dönemim bunda ise 20 ocak ... tabi bızım sıkıntıya gelemeyen sabırsız ruh haline sahip olunca erken doğdu:) halada öyle
bakalım bunda neler yaşayacağız hep içincisi için kış halileliği istemiştim yazın sıcakta çok zor oluyor şişiyom duşdan çıkmamıştım o zamanlar çalışmıyordum şimdi birde iş hayatım var herşey gözümü korkutuyor

nersan kullanıcısından alıntı
selamlar;

bende 5+5 im. bugün doktora gittim. hcg dün akşam 1016 idi. kese görünmedi. 2 hafta sonra hem keseyi görmeye hemde kalp atışlarını duymaya gel dedi.

aslında şaşrşıdım. 5+6 olan arkadaşın kesesi gözükmüş....benim gözükmüyor neden acaba?bide siizn hcg oranıızı kaçtı?

beta hcg 1500e ulasmadan kese olusmaz

arkadaslar size sorum olcak, bende 7 haftalik hamileyim. bulantim falan yok cok sükür ama midem hazmedemiyor galiba ne yesem öylece kaliyor midemde siskinlik veriyor agriyor. 4. hamileligim 3.bebegim ama hic böyle olmamisti, ayni durumda olan varmi yada ayni seyleri yasayan?????

slm kızlarr
son adet tarıhım 22 ocak
gecen hafta kese gözuktu ve kalp atışlarını duyduk.
7. hafta bitti adete göre
ekim 25 olabılır bebişim doğumtarihi ve hiçbir belırıtm yokkk :nazar:

arkadaşım benim bir arakadasımda da kan pıhtılaşması sorunu var claxane diye bir ilaç kullanıyo göbeğinden sendemi o ilacı kullnıyosun ve kaç paraya alıyosun arkadım 93 tlye alıyo baya pahalı bir ilaç

bende aynı ilaçtan kullanıyorum.ama rapor düzenlettirdim hiç para ödemeden alıyorum.inş ekim 5 te geliyo benim bebişte.

slm kızlarr
son adet tarıhım 22 ocak
gecen hafta kese gözuktu ve kalp atışlarını duyduk.
7. hafta bitti adete göre
ekim 25 olabılır bebişim doğumtarihi ve hiçbir belırıtm yokkk :nazar:

Sat larımız aynı, benimde 22 ocak :)
Bende ilk kontrolüme 6+3 ken gittim ve kesesini gördük. Kalbinide duyduk. Şimdi 7+6 yım.
Belirtin yok diye üzülme, keyfini çıkar kesinlikle. Ben fenayım kaç haftadır. Bişey yiyemiyorum mide bulantısından. Halsizlik uyku hali... Ağzımda acımsı bi tat. Bütün aldığım kokular midemi bulandırıyor. Yemek yapamıyorum. Tabi bende halime şükrediyorum. Çünkü bu dönemi serum yiyerek geçirenler var.

Sat larımız aynı, benimde 22 ocak :)
Bende ilk kontrolüme 6+3 ken gittim ve kesesini gördük. Kalbinide duyduk. Şimdi 7+6 yım.
Belirtin yok diye üzülme, keyfini çıkar kesinlikle. Ben fenayım kaç haftadır. Bişey yiyemiyorum mide bulantısından. Halsizlik uyku hali... Ağzımda acımsı bi tat. Bütün aldığım kokular midemi bulandırıyor. Yemek yapamıyorum. Tabi bende halime şükrediyorum. Çünkü bu dönemi serum yiyerek geçirenler var.

cnm senınle satlarımız aynıydı. neler yapıyosun nasıl gidiyor hamişliğin. bbeğin kaç gr?

X