Eylül -ekim 2012 de doğum yapacaklar buraya

selamunaleykum bayanlar.. bende uzun zamandır yorumlarınız okuyorum ve yeni üyeyim. beşbuçuk aylık evliyim.. evlendikten sonra adet gunlerımde sorunlar oldu ilk ay27 gunde hasta oldum sonra 25 gunde sonra 24 gunde hasta odum. son ayda 18 gunsonra hasta oldum en son 21 ocakta hasta oldum en gec 25. gunumde hastalıgımı beklıyordum fakat olmadım tabıkı cok sasırdım bugun 30.gunum ve hıc hastalık belırtısı yok karnımda şislik var iştahım açıldı yedıkce yıyesım gelıyor normal mi? ılk zamanlar karnım agrıyordu belım agrıyordu sımdı gectı dun kan testı yaptırdım doktor henuz erken dıyorum demıstı ama ben dayanamadımm sonuc
BETA HCG : | < 2,0 |negatif 0-2 mUI/ml negatıf cıktı bılmıyorum erkenmı yaptırdım acab testii?? dıs gebelık olabılırmııı?? işte ondan cok korkuyorumm lutfen cevapp verınn gecelerı uyuyamıyorummm sımdıden tesekkurlerrr

selamunaleykum bayanlar.. bende uzun zamandır yorumlarınız okuyorum ve yeni üyeyim. beşbuçuk aylık evliyim.. evlendikten sonra adet gunlerımde sorunlar oldu ilk ay27 gunde hasta oldum sonra 25 gunde sonra 24 gunde hasta odum. son ayda 18 gunsonra hasta oldum en son 21 ocakta hasta oldum en gec 25. gunumde hastalıgımı beklıyordum fakat olmadım tabıkı cok sasırdım bugun 30.gunum ve hıc hastalık belırtısı yok karnımda şislik var iştahım açıldı yedıkce yıyesım gelıyor normal mi? ılk zamanlar karnım agrıyordu belım agrıyordu sımdı gectı dun kan testı yaptırdım doktor henuz erken dıyorum demıstı ama ben dayanamadımm sonuc
BETA HCG : | < 2,0 |negatif 0-2 mUI/ml negatıf cıktı bılmıyorum erkenmı yaptırdım acab testii?? dıs gebelık olabılırmııı?? işte ondan cok korkuyorumm lutfen cevapp verınn gecelerı uyuyamıyorummm sımdıden tesekkurlerrr

cnm ben daha once dıs gebelık falan yasamadıgım ıcın sana bırsey dıyemeyecegım ben senın yerınde olmus olsam bellıkı bebek ıstıyorsun ıyı bır uzman doktora gıderım bu gecıkme neyın nesı bı baktır belkı hamılesındır kı ınsallah oyledır eger degılsen bıle adetının gelmesını saglarla ve duzene sokarlar ondan sonrada saglıklı bır sekılde yenı bır hamılelıge baslarsın. hakkında hayırlısı nasıl ıse rabbım onunla karsılastırsın .

Günaydın anneler.
Ben siteye yeni üye oldum ama uzun zamandır takıpçisiydim. Şuan 7 haftalık hamileyim dün doktora gittik kalp atışları başlamış gelişimi tam gününe uygun dedi doktor ama bi sorunumz var içerde kanama var 4cmlik bu düşük tehlikesi olabilir demek dedi dr. dikkat tmem gerekiyrmuş ilaç verdi ve bol istrahat dedi.. böyle bi durumla karşılaşan anneler varmı yardımlarınızı bekliyorum..

Günaydın anneler.
Ben siteye yeni üye oldum ama uzun zamandır takıpçisiydim. Şuan 7 haftalık hamileyim dün doktora gittik kalp atışları başlamış gelişimi tam gününe uygun dedi doktor ama bi sorunumz var içerde kanama var 4cmlik bu düşük tehlikesi olabilir demek dedi dr. dikkat tmem gerekiyrmuş ilaç verdi ve bol istrahat dedi.. böyle bi durumla karşılaşan anneler varmı yardımlarınızı bekliyorum..

gunaydın cnm bence hıc merak etme cunku bende 7+2 de ıken hastaneye gıttım kalp atısları ıcın pıt pıtlarını duyduk ve ıcerıde kanama bolgesı var dedı doktorum bır hafta ıcınde kanama olabılır kesınlıkle korkma cocukla alakalı degıl rahımde var dedı ve bır hafta olacak herhangıbı bırseyım yok hersey yolunda gıdıyo sakın sıtres yapma progestan kullanıyorsun fıtıl olarak kullan ve saattuı saatıne kullan kalp atısları duyuldukdan sonra dusuk rıskı yarı yarıya dusuyormus bude aklında olsun

arkadaşlar mrblar dün dr gittim keseyi de yol kesesinide gördük dr hayıırlı olsun filan derken bi baktıkk aaaaa 2. kese :)))))))hem şaşırdım hem mutlu oldum teyzemin gelinide 3 aylık ikizlere hamile ona takılırken benimde oldu bu benim ilk gebeliğim.allah herkese sağlıklı sıhhalı evlatlar versin

cnm kayısı yıyorum zaten ama yok yok bı etkı goremıyorum gecekten cok zor artık olmazsa hastaneye gıtmeyı dusunuyorum

canım benim dediğim yöntemi dene, normal yersem bende de işe yaramıyoo, iyiki bu konuyu açmışsınız, güzel haberler okudukça keyfim yerine geliyor, paylaşmak güzeldir sahiden :KK9:

merhaba kızlar ,benim bebiş 5 haftalık bende tık yok,ne miğde bulantısı,nede tiksinme.keseyi görmesem hamile dilim dicem.pazartesi kalp atışlarını duymaya gitcez,inşallah bir sorun çıkmaz sizler nasılsınız?

kızlar ilk aylarda ne yiyorsunuz ben ...ceviz ...portakal suyu taze sıkılmış... balık... başka bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ilk aylar beyın göz falan olusuyormus ya

canım benim dediğim yöntemi dene, normal yersem bende de işe yaramıyoo, iyiki bu konuyu açmışsınız, güzel haberler okudukça keyfim yerine geliyor, paylaşmak güzeldir sahiden :KK9:

tmm cnm deneyecegım gercekten guzel bı topınk olacak ınsallah sıra ıle bebıslerımızın resımlerınıde koyarız

bu arda kızlar gebelık belırtısı olmayanlar ıcın soyleyecegım bende 7.haftaya kadar ay neden yok yk dıyıp duruyordun sımdı ıse mıgde bulantısından oluyorum.neler yedıgım konusuna gelınce aslında hıcbırsey yıyemıyorum ama kendımı sartlandırdıgım beyaz urunlerden yanı sut yogurt peynır mutlaka gun ıcınde tuketmek

selamm:KK49:benim de tahmini doğum tarihim 5 eylül
bebek bekleyen bütün anneler sağlıkla bebişlerini kucağına alsın inşallah(amin):nazar:

merhaba kızlar ,benim bebiş 5 haftalık bende tık yok,ne miğde bulantısı,nede tiksinme.keseyi görmesem hamile dilim dicem.pazartesi kalp atışlarını duymaya gitcez,inşallah bir sorun çıkmaz sizler nasılsınız?

benim bebişde 8 haftalık oldu bende senin gibi oh ne güzel hamilelik diyordum ki 6. haftadan sonra mide bulantılarım mahvetti şimdi biraz daha iyiyim az da olsa yiyebiliyorum. merak etme yakında başlar belirtiler inşallah sorunsuz birşekilde alırız bebişleri kucaklara

günde iki tam olacak kadar ceviz içi,
3 badem,
farklı saatlerde olmak koşuluyla dört bardak keçi sütü,
haşlanmış yumurta,
haftada bir balık,
akşamları sıkma meyve suyu,
gün içinde iki çeşit meyve,
ekmek tüketimim çok az,
karbonhidrat az alıp bol sebze ve meyve yiyorum, öncesinden çok iyi besleniyorum 9. haftada 2 kilo aldım.:KK56:

ben de hafta hafta hamileliğiniz isimli bir kitap var, orada nasıl beslenmek gerektiği yazıyor, uymaya çalışıyorum.:KK16:

Merhaba kızlar bende 6 hafta 4 günlük hamileyim çok şükür. Hesaplamalarıma göre 18 Ekim doğum... 6 haftaya kadar benim de hiç mide bulantım yoktu ancak bu hafta koku duyumun hassaslaşmasıyla beraber midem bulantım başladı. Elimden geldiğince meyve ve sebze yemeğe çalışıyorum. Bol bol yoğurt tüketiyorum. Biz fetüsün kalp atışlarını gördük ancak iki hafta sonra tekrar doktora gittiğimizde sanırım kalp atışlarını duyabileceğiz. Bir yanım çok mutlu diğer yanım endişeli, sanırım hepimizde aynı duygular var.. Dilerim hepimiz bu dönemleri sağlıkla atlatırız

Son düzenleme:
Bende 5+6 oldum cuma günü kesemizi gördük çok şükür
doktorumuz 10 gün sonraya randevu verdi bebişimizi görelim diye
tahmini doğum tarihimde 23 ekim :) Allahım bebişlerimizi korusun

selamlar;

bende 5+5 im. bugün doktora gittim. hcg dün akşam 1016 idi. kese görünmedi. 2 hafta sonra hem keseyi görmeye hemde kalp atışlarını duymaya gel dedi.

aslında şaşrşıdım. 5+6 olan arkadaşın kesesi gözükmüş....benim gözükmüyor neden acaba?

bide siizn hcg oranıızı kaçtı?

selamlar;

bende 5+5 im. bugün doktora gittim. hcg dün akşam 1016 idi. kese görünmedi. 2 hafta sonra hem keseyi görmeye hemde kalp atışlarını duymaya gel dedi.

aslında şaşrşıdım. 5+6 olan arkadaşın kesesi gözükmüş....benim gözükmüyor neden acaba?

cnm ben bcg yaptırmadım ama su kadarını soyleyebılırım karından bakılan utrasyonda oluyo boyle gorlmemeler onun ıcın merak etme ve ıkıncı kontrol gununu bekle o zaman pıt pıtlarınıda duyarsın bebegıde gorursun

selamlar;

2000 civarındaydı canım bazen geç
döllenme sebebiyle görünmeyebiliyormuş şimdi 6+3 oldum
haftaya 7+2 de gidicem inşallah bebek görünür
merak etme sen

Son düzenleme:
X