Eylül -ekim 2012 de doğum yapacaklar buraya

nasıl kızlar heyecan varmı bende çok mutluyum bebek kıyafetlerinden bebek eşyalrından gözlerimi alamıyorum nasıl geçeçek bu zaman:))))

selam kızlar benımde ekım 1 dogum bıraz kendımden bahsedeyım bu benım 5. gebelıgım ve bundan oncekıler hep dusukle sonuclandı. hıc bır zaman kalp atıs seslerını duyulmadı guzel bı tedavının ardından kan pırtılasması ve romotolojık hastalık tespıt edıldı suanda ıgne ve ılac alıyorum 8 haftaya dogru gıdıyoruz ve ılk defa carsamba gunu kalp atıslarını dınledık ılk doktorum var dedı ben ınanmadım ve dınlettı bu benım ıcın hayatın en ucuk noktasıydı ınsallah hep boyle gıder

arkadaşım benim bir arakadasımda da kan pıhtılaşması sorunu var claxane diye bir ilaç kullanıyo göbeğinden sendemi o ilacı kullnıyosun ve kaç paraya alıyosun arkadım 93 tlye alıyo baya pahalı bir ilaç

yok canım benım kı frexsiparın bende bır tanesını 8 tl ye alıyorum yanı ayda 260 yapıyo

Doktorumla yaptığımız son görüşmede (adet düzensizliğim olduğu için benim belli birşey hesaplamam ve o hesabın doğru çıkması pek mümkün olmuyor :) en geç 15 eylül gibi bekliyoruz bebişimizi, şimdilik sakiniz, hayat hâlâ eski seyrinde, çok şükür beni de (en azından şimdilik) hiç rahatsız etmiyor malum belirtilerle...Herkese sağlıklı doğumlar diliyorum şimdiden, Allah yardımcımız olsun :)

mrb kızlar benımde 15 ekım doğum tarıhı bebegımın ama şimdıden delı gıbı heyecanlıyım ultrasondada ılk defa carsamba gunu gördum mınıcık bişi yaaa çok heyecanlı seyler ama aynı zamanda çokta endışelı ve bıraz korkutan seyler gıbı duygularım çok karışık doğumdan çok korkuyorum yaa (49:

benimki de 28 eylül görünüyor,
ben 7.haftanın sonuna kadar çok iyiyim çok rahatım diyordum ama bu hafta migrenim beni mahvetti, sesler sanki kulağıma çiviler çakıyor, başım tonlarca ağırlıkta gibi kaldıramıyorum, akşam üstü başlıyor, sık yiyorum, bol uyuyorum ama nafile, aslında bi arkadaşım bi kez çok kötü oluyorsun sonra tekrar etmiyor dediği için doktorumu arama gereği duymamıştım ama baktım ki, her gün daha kötü oluyıor, bu gün arayacağım, umarım ilk üç ayla birlikte kaybolur, nette biraz araştırdık, migrenli annelerin bebekleri daha zayıf doguyormuş çok moralim bozuldu ama pek de önemsemeyip keyfimi kaçırmamaya çalışıyorum,
siz de ne var ne yok, keyifler iyi mi? umarım iyisinizdir, ben keşke midem bulansa da migrenim tutmasa diyorum

bende de butun belırtıler 7. hafta dedk basladı uc guden berı sankı oluyorm mıgdem bulanıyor ama kusamıyorum. bıde cok affedersınız kabızlık vuru tam 10 gunden berı cekıyorum dunyanın en kotu seyı bu ama yapmadıgım kalmadı yok yok yok cok kotu şiş bir haldeyım

canım kabızlık için bol yeşillik yiyorum daha da etkilisi, sabahları iki kayısıyı kaynar suda bekletip, önce kayısıları yiyip sonra da suyu içiyorum. aç karna dene sen de, ben hayatımda hiç bu sorunu yaşamamıştım, çok zormuş sahiden

cnm kayısı yıyorum zaten ama yok yok bı etkı goremıyorum gecekten cok zor artık olmazsa hastaneye gıtmeyı dusunuyorum

s.a. bende ekim annesiyim allahin izniyle, allahim hepimize hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip eder insallah...

bence simdiden dogumu hic düsünme, daha 8 ay var o zaman icinde vucudunda doguma hazirlaniyo allah öyle bi kuvvet veriyoki onca kadin nasil dogurdu diye düsün. ve dogum öyle bi duyguki anlatamam yasamak gerek cok güzel. cok kadin var sirf o duyguyu tatmak icin anne olmak istedigini söyleyen. ben ne yazikki tekrar doguramam, cünkü benim ilk sezeryan ikinci normal, ücüncü yine sezeryan(karnimda ölen melegim) ve simdiki mecbur sezeryan, ikiden sonra normal dogum yasakmis.... her anneye lazim diye bi kitap cok güzel öneriler var dogumla ilgili tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…