Eylül de balayı

ayprensesii

Çok şükür, Bin Şükür Seni Bana Verene..
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
5.323
2.804
düğünüme 31gün var.fakat biz hala nereye gideceğimize karar veremedik lütfen yardım edin...
6 gece olucağı için iyi bir yer olsun,ama fiyatıda uygun olsun istiyorum antlya yada didim düşünüyoruz ???

düğünüme 31gün var.fakat biz hala nereye gideceğimize karar veremedik lütfen yardım edin...
6 gece olucağı için iyi bir yer olsun,ama fiyatıda uygun olsun istiyorum antlya yada didim düşünüyoruz ???

didim de capris otel güzel tavsiye ederim.fakat muhafazakar bir otel.bu arada kampanyaları var.

peki antlyada tavsiye edebileceğiniz hotel varmı denize sıfır ?

İntourist Maxim Resort Hotel
Özkaymak Select Hotel
Grand Pearl Beach Resort & Spa
şimdilik listemde bunlar var ama bu oteller için çevremde pek yorum yok. bu oteller hakkında bilgisi olan yada başka otel önerebilecek kimse yokmuu
:44:

canım bu otelleri bilmiyorum.sadece caprisi biliyorum orasıda güzeldi.beğendim ben.

anladm canm cok saol karar vedik rezarvasyon yaptırdık özkaymak select otlne. yeni bir tesismiş inş.memnun kalırız.

Canım bende o otele bakıyorum ne kadar fiyatları hangi turla anlaştınız

canm biz turla gitmiyoruz.turlar kredi kartı istiyo kartlarda limit kalmadı.hesap no verdiler kapora verdik.kalanını nakit otelde ödicez. 6 gece deniz tarafı 2160tl dediler.

canm biz turla gitmiyoruz.turlar kredi kartı istiyo kartlarda limit kalmadı.hesap no verdiler kapora verdik.kalanını nakit otelde ödicez. 6 gece deniz tarafı 2160tl dediler.

Sen git gelde memnun kalıp kalmadığını söylersin8 ekim girişli 5 gece 1000 Tl tutuyor o otel baktımdaPeki ulaşım nasılmış canım oraya neyle gidiceksiniz siz

Son düzenleme:
Sen git gelde memnun kalıp kalmadığını söylersin8 ekim girişli 5 gece 1000 Tl tutuyor o otel baktımdaPeki ulaşım nasılmış canım oraya neyle gidiceksiniz siz

biz otobusle gidicez inş.turların otobusleri oluyo ama bize uygun olmuyodu.ztn biz turla gitmiiyoruz.

Kapadokya dusunursenız cok guzel butık oteller var bız balayımızı kapadokyada yapmıstık farklılık olsun dıye :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…