Eylül bizim ayımız olacak deyip , ovulasyon testine başlayan herkes , toplanalım❣️

bende de durumlar bu şekil . Yükselecek mi diye devam ediyorum ..

Eklentiler

• BBC04FCF-2D6C-41AF-BD75-7EFAFFDEDDE7.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar havuç yumurta olgunlaştırma ve çatlatma aşamasında faydalıymış diye okudum başka bir topikte, bilginiz olsun

İnşaallah görürsünüz, ama sabretmesi zor geliyor gerçekten, bir de ilk defa deniyorsan
İlk defa düzenli yapmaya karar verdim ama 3 gün şehir dışında olacağım değerlendiremeyeceğim için de üzgünüm . Bu ay hep misafir geldi normalde ek takviye almayı da düşünüyordum
Sizde durumlar nasıl ?

Yumutlamaya denk gelmez inşaallah. Olmadı bir sonraki ay denersiniz tekrardan. Bana da ilk defa denediğim için belki hemen olmaz gibi geliyor. ama kendimizi de rahat bırakmamız lazım nasip işi benim çatlamam oldu, regl gelir mi gelmez mi onu beklicem artık

Bu ay ilk defa mı çocuk istiyorsunuz ? İnşallah regl gelmez de hamilelik haberi alırsınız

Bu ay ilk defa mı çocuk istiyorsunuz ? İnşallah regl gelmez de hamilelik haberi alırsınız
5 aydır düşünüyoruz ama ovulasyön testiyle hiç yapmamıştım ve yumurtlamamı hep yanlış biliyordum o yüzden bu ay ilk düzgün denememiz olacak. İnşaallah hayırlısıyla isteyen herkese nasip olır

Benim testler bu şekilde kızlar hep aynı gibi sonra da yok bugün yükselmeye başlamış diyorum …bilemedim.

Eklentiler

• B6FA01E8-E396-42AE-92F1-AE003FA9E987.jpeg
    197,8 KB · Görüntüleme: 57
buda dün akşam soldaki bugünde sağda ki ovülasyonum piki görene kadar 1 gün arayla pik dönemi gün aşırı deneyecez umarım olur

Hadi inşallah ovulasyonlar sana şans getirsin ben de uzun zamandır istiyorum ama ilk defa ovulasyon yapacaktım onda da şehir dışına çıkma durumum olunca bu da düzenli olamadı maalesef

Hadi inşallah ovulasyonlar sana şans getirsin ben de uzun zamandır istiyorum ama ilk defa ovulasyon yapacaktım onda da şehir dışına çıkma durumum olunca bu da düzenli olamadı maalesef
Bu elinizde olmayan bir şey ama bir sonraki ay tekrar denersiniz önemli olan strese girmeden dua edip elimizden geleni yapmak, en hayırlı zamanda olur inşaallah inşaallah hepimize şans getirir

Merhaba kızlar.. bende 5 aydır deniyorum. Yeni evliyiz ve henüz olumlu sonuç alamadık. Bu ay bende ovülasyon testlerine başlıyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…