Eylül bizim ayımız olacak deyip , ovulasyon testine başlayan herkes , toplanalım❣️

Ya ben de sizin gibi düşünüyorum bunda doktorumun önermemesi de etkili oldu. Biz denemeye başlayalı iki adet dönemi geçti. Mesela geçen ay geç yumurtlamışım biraz gecikmeli adet oldum ama o hafta tatilde olduğum için hiç değerlendirmemişiz dediğiniz gibi gün aşırı haftada 3 filan olsa zaten tutacağı varsa tutar sanırım. Bu ay test alsam mı diye düşünmüştüm bir ara ama vazgeçtim dediğiniz gibi

Çoook az almış değerlendirin mutlaka

8-18 diye bir şey yok canım her kadında değişir.ben 26 ğünde gördüm yumurtlamayı

Bende bugün sipariş verdim hangisini kullanıyorsunuz acaba birde jel varmış onuda kullanıyormusun
Strip kullanıyorum ben,jeli aldım 2 3 ayda kullandım sadece yumurtlama gününde bu ay ikisine de ara verdim gebelik oluşmadı biraz kafa dinleyeceğim

Merhaba ben de bu ay ovulasyan takibi yapmaya çalışcam birlikte takip yapıp fikir alışverişi yapalım isterim
Merhabalar, nasıl gidiyor ovulasyon testiniz?

kızlar merhaba ağustos bitecek hala adet olmadım... birkaç kez değerlendirdik ama ara ara lekelenmem oluyor doktor duphaston verdi artık5-6 gündür kulanıyorum söktürür mü acaba? adet olmadan da yumurtlama testine başlamalı mıyım?sipariş verdim geldi bugün

Bilmiyorum ki dediğiniz ilacı, yeni konu açarak sorun olmadı, bilgisi olanlar orada yardımcı olabilir. Ama yumurtlama testine adetten sonra başlanıyor. Siz şimdi başlarsanız ki yanlış anlamadıysam adet olma zamanınız geçmiş, yumurtlama testinde yumurtlama görmeyebilirsiniz. Bunun yerine gebelik testi yapabilirsiniz ama doktor da adet söktürücü vermişse gebelik de olmayabilir. Yanlış da yönlendirmek istemem siz yine daha tecrübelilere sorun.

Merhaba bende yavaştan bebek düşünüyorum bugün adetimin son günü. Yarın itibariyle ovülasyon testine başlıyorum. Polikistik overim var çok düzensiz regl dönemim oluyor anca testle görebilirim yumurtlamayı. Hayırlısı olur inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin.

İnşaallah hayırlısıyla. Bizler de yeni başladık. senden de inşaallah güzel haberler bekliyoruz

Anladım, teşekkür ederim duphaston vermişti onu kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…