Eylül bebeğe ya şafi (acil)

Eylül bebeğe çok üzüldüm bebeğime bakınca hasta bi yavru hemen aklıma geliyor.Herşey Rabbimden hastalıkta sağlıkta onun takdiri. İnş.şifa versin Rabbim.En yakın zamanda evine dönüp annesine kavuşur yavrucak.Ben şimdilik 500 alacağım bitirirsem tekrar yazacağım.:)

Etiketi görünce korktum ameliyat mı olacak Eylül?
Ameliyat olması gerekiyormuş başka çare yok. Ama ameliyat çok riskli. Allah korusun daha önce o ameliyatı yapan doktor iyi şeyler söylememiş. İyi düşünelim iyi olsun önce başka her yolu denemek istiyor Cinnet. Araştırıyor başka yerlere de gidecekler

Allahım sen şifasını ver kurban olduğum hiç bir anneyi evladının sağlığıyla sınama yarabbim güç kuvvet ver hem eylüle hem annesine

Gördüm cancağzım gördüm

21.500 doğru oluyor kızlar

22

21.500 WOMAN canım Allah razı olsun
Bunu atliyorsunuz kizlarcim

Allahım sen şifasını ver kurban olduğum hiç bir anneyi evladının sağlığıyla sınama yarabbim güç kuvvet ver hem eylüle hem annesine
İnşallah canım benim inşallah yaşıtları gibi olamadı hiç ama parkta oynarken hiçbir sağlık sorunu yok gibi o kadar eğlenceli o kadar güzel bir çocuk ki. Hastanelerden cikabilirse güzel bebeğim

İnşallah Teneffus Zili çok sağol desteğin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…