Eylül bebeğe ya şafi (acil)

Enfeksiyona bağlı ateş yükselmesiyle havale geçirip hastaneye yatışımız oldu, enfeksiyon sebebi araştırılırken zatürre olduğunu öğrendik. Ardından rota virüsü ve ona bağlı kısmi bağırsak tıkanıklığı.. 4 gündür beslenmiyor ve yarın kritik bir gün 😔 dua edin lütfen ameliyata gerek kalmasın. Şuan kan şekeri 50, satürasyonu 70/80 civarı. 70.000 ya Şafi başlatıyorum yarına kadar. Lütfen desteklerinizi esirgemeyin

Hanımlar Eylül bebek için yarın öğlene kadar edebildiğimiz kadar ya şafi okuyalım inşallah.
lütfen destek olun hayırlısı ile şifa bulsun.
Bismillahirrahmanirrahim
Ya şafi c.c 70.000

1.000 aldım.
kalan 69.000 ya şafi 🤲
Eylül bebeğe çok üzüldüm😢 bebeğime bakınca hasta bi yavru hemen aklıma geliyor.Herşey Rabbimden hastalıkta sağlıkta onun takdiri. İnş.şifa versin Rabbim.En yakın zamanda evine dönüp annesine kavuşur yavrucak.Ben şimdilik 500 alacağım bitirirsem tekrar yazacağım.:)

Etiketi görünce korktum ameliyat mı olacak Eylül?
Ameliyat olması gerekiyormuş başka çare yok. Ama ameliyat çok riskli. Allah korusun daha önce o ameliyatı yapan doktor iyi şeyler söylememiş. İyi düşünelim iyi olsun önce başka her yolu denemek istiyor Cinnet. Araştırıyor başka yerlere de gidecekler

Haberler pek iyi değil. Eylül'ün bağırsağında çok az bir tıkanıklık kalmıştı o yapışıklık düzelmeye çok yakındı biliyorsunuz burada sevindik. Tedaviye bir yere kadar cevap vermişti. Tedavinin de bir süresi var ama hortum çıkarılıp beslenmeye geçmesi gerekti az az. Bağırsağında durumuna bakilacakti. Ama beslenmeden sonra yeniden tıkanıklık çoğaldı. Karın şişti. Yeniden başa dönüldü. Doktor tek çözümün ameliyat olduğunu söylemiş ama ameliyat çok çok riskli. Kararı cinnete bırakmış. Cinnet asla ameliyat olmasını istemiyor. Rabbim hayır etsin. Şu an enfeksiyon durumu ortadan kalkınca taburcu olup sıvı beslemek istiyor kızını. Psikolojisi hiç iyi değil. Başka yerlere daha gosterecek.

Siz hepiniz ne zaman ihtiyaci olsa Eylül'ün yaninda oldunuz dua ettiniz hic tanımadan bilmeden. O yüzden bunlari da bilmek hakkınız. Hiç okumayan arkadaşlarımın bile bir amin demesi ihtimali için hep durum güncellemek istiyorum Allah bin kere razı olsun. İnşallah bütün bunlar hatirlayamadigi dönemde kalsın. Eylül doğduğundan beri savaşıyor. Dua etmenin gücü küçümsenemez. Elimizden gelen Allah'tan istemek. Rabbim eylüle ve Eylül gibi hasta olan bütün çocuklara şifa versin. Hayırlı sağlıklı nice ömürler nasip etsin ve ailelerine de görmeyi nasip etsin. Biz de Şahit olalım

Ya şafi için 70.000 başlatıyorum

10.000 aldim

Kalan 60.000
Allahım sen şifasını ver kurban olduğum hiç bir anneyi evladının sağlığıyla sınama yarabbim güç kuvvet ver hem eylüle hem annesine 🤲🏻

Ameliyat olması gerekiyormuş başka çare yok. Ama ameliyat çok riskli. Allah korusun daha önce o ameliyatı yapan doktor iyi şeyler söylememiş. İyi düşünelim iyi olsun önce başka her yolu denemek istiyor Cinnet. Araştırıyor başka yerlere de gidecekler
Gördüm cancağzım gördüm 😕

Eylül bebeğe çok üzüldüm😢 bebeğime bakınca hasta bi yavru hemen aklıma geliyor.Herşey Rabbimden hastalıkta sağlıkta onun takdiri. İnş.şifa versin Rabbim.En yakın zamanda evine dönüp annesine kavuşur yavrucak.Ben şimdilik 500 alacağım bitirirsem tekrar yazacağım.:)

21.500 doğru oluyor kızlar

22

21.500 WOMAN WOMAN canım Allah razı olsun ❤️
Bunu atliyorsunuz kizlarcim

Allahım sen şifasını ver kurban olduğum hiç bir anneyi evladının sağlığıyla sınama yarabbim güç kuvvet ver hem eylüle hem annesine 🤲🏻
İnşallah canım benim inşallah 🙏 yaşıtları gibi olamadı hiç ama parkta oynarken hiçbir sağlık sorunu yok gibi o kadar eğlenceli o kadar güzel bir çocuk ki. Hastanelerden cikabilirse güzel bebeğim

İnşallah Teneffus Zili Teneffus Zili çok sağol desteğin için 🙏

X