EYLÜL AYI KLOMEN KULLANANLAR SÜRECİ HEP BERABER GEÇİRELİM

Cevap verdikten 5 dakka sonra kahverengi bı akıntım oldu bı normal mi yada adet baslamgici mi hamileliğin ilk ayında kahva rengi akıntı olur mu

Selam kizlarr, sat 22 Eylül adetimin 5. günü başladım klomene günde bir doz şeklinde. Cuma günü yani yarin son dozumu alicam inşallah. Pazarteside kontrole gidicem. İlk deneyimim süreç nasıl ilerliyor yorumlardan okuyup öğreniyorum takviye vitamin kullanmıyorum bir kutu şase alasitol içmiştim yeni bitti. Doktorda tekrar kullanırsan tabiki çok yararı olur sen bilirsin dedi içmesi o kadar zor ki almadım. Hapını da onermedi o forma getirildiginde etkiside düşüyormuş kullanımı en doğru şekli şase olarakmis. Öyle işte... Pazartesi bakalım ne diyecek

Selam canım inşallah yumurtaların güzel büyümüştür. Folik asit falan kullanıyormusun Bence bir vitamin takviyesi al doktorum bana vermişti içeriğinde koenzim q10 olması çok önemli diye belirmişti

Selam canım inşallah yumurtaların güzel büyümüştür. Folik asit falan kullanıyormusun Bence bir vitamin takviyesi al doktorum bana vermişti içeriğinde koenzim q10 olması çok önemli diye belirmişti
Teşekkür ederim canım inşallah. Yok kullanmıyorum alasitolun içinde folat vardı o yüzden ekstra vermemisti doktorum. Bide geçen gün doğum yapan bır hanımefendi ile konuştuk dediki vücudun asıl ihtiyacı olan vitamin folat hatta kandada folat eksikliğine bakılıyor fakat folikasit veriliyor ilk üç ay. Araştırmalar bu şekilde gereksiz alınan folikasitin otizmi ve hiperaktiviteyi arttırdığını gösteriyor dedi bi korkuttu beni

Aynen doğru söylemiş ağız alışkanlığı folik asit diyoruz daha doğrusu ben diyorum deyim bende folat kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…