EYLÜL AYI KLOMEN KULLANANLAR SÜRECİ HEP BERABER GEÇİRELİM

ftkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
243
119
36
Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle 2. kez klomen kullanmaya başladım bu seferde olmazsa önümüzdeki ay aşılamaya geçeceğiz Beklemesi zor heyecanlı bu süreci biribirimizle sohbet ederek moral vererek bilgilerimizi paylaşarak geçirmek istedim inşallah en kısa zaman tüm isteyenler güzel haberler alır

Rahim filmi çektirdiniz mi

Nekadardir evlisiniz ve nekadar bir süredir hamile kalamiyorsunuz ki

Merhaba bende üçüncü kez klomen kullandım bu ay bitiyor artık pek umudum yok açıkcası adetime 10 gün var yinede hayırlısı olsun diyelim. Bizimde sonraki aşama aşılama olacak

Nekadardir evlisiniz ve nekadar bir süredir hamile kalamiyorsunuz ki
5 yıldır evliyiz ama 1.5 yıldır korunmuyoruz korunmayı bıraktığımız ilk ay hamile kaldım ama kimyaslla sonuçlandı sonrada hamilelik olmadı elimin ve benim sorunumuz yok tedaviye başladık işte hayırlısı

Merhaba bende üçüncü kez klomen kullandım bu ay bitiyor artık pek umudum yok açıkcası adetime 10 gün var yinede hayırlısı olsun diyelim. Bizimde sonraki aşama aşılama olacak
Güzel haberler alır verirsin inşallah Doğrusu benimde umudum yok bu ikinci bnim bunda da olmazsa aşılamaya geçicez ama aklım çok karışık aşılamayla uğraşma direk tüp bebğe geç aşılamanın tutma oranı diyorlar çok zormuş bu süreçler bazen dibi görüyor insan Allah herkese yardım etsin siz özelde mi devlette mi yaptıracaksınız aşılamayı süreç nasıl ki

İnşallahh herkes güzel haber alsın bu yolda kısa zamanda niye öyle düşünüyorsun ki aşılama ile de tek seferde hamile kalanlar var ama bence o yönden bak sonuçta tüp bebekten önceki aşama aşılama. Devlette yaptıracağım siz nerde yaptıracaksınız bu arada bende 5 yıllık evliyim 2 yıldır deniyoruz olmuyor işte

Ben 2 eylülde catlatma ignesi vuruldum.. gunlerimi zor gecirdim cok sabir gerektiren bir süreç 14. Gun evde test yaptim ve negatifi gördüm.. cok zor ve aglamali bir gundu.. bugün 17. Günüm ve hala regl olmadim sanirim bir kez daha test yapmali ya da kan vermeliyim ama cesaretim yok

Ayyy gerçekten mi kan ver hemen ya çok heyecanlandım şimdi

Ayyy gerçekten mi kan ver hemen ya çok heyecanlandım şimdi
Maalesefff az once ne test yapmaya ne kan vermeye gerek kalmadi nasipten öte yol yok en hayirli zamanda nasip etsin rabbim bana da isteyen herkese.. BEN ELENDIM SIZ GUZEL HABERLER ALIN INSALLAH ARKADASLAR

Maalesefff az once ne test yapmaya ne kan vermeye gerek kalmadi nasipten öte yol yok en hayirli zamanda nasip etsin rabbim bana da isteyen herkese.. BEN ELENDIM SIZ GUZEL HABERLER ALIN INSALLAH ARKADASLAR
Hayırlısı olsun inşallah hakkınızda en kısa zamanda güzel haberleri alırsın

Aynı bizim gibi bizde 5 yıllık evliyiz cuma günü yumurta takibine gidecem özele o zaman soracam ücretleri ne durumda bütçemi aşarsa bende devlete giderim ama adetin 2. gününe randevu bulmak zor oluyor birde aşılamadan önce rahim filmi ve smear testi istiyorlarmış bilgin var mı bu konuda rahim filmim varda smear yok

Ben adetimi bekliyorum ilaçları kullanıp aşılama yaptırmak için. Özel hastanede yaptırıcaz, buradaki devlet hastanelerinde yeterli imkan yok yapamıyoruz dediler. Ki olsada özeli tercih ederdim diye düşünüyorum. Biz 2500 ₺ ye yaptırıcaz. Yumurta geliştirme için klomen le başlıycaz dedi doktorum onuda sağlık ocağında yazdırıp 17 TL ye aldım çatlatma iğnesi pahalı diye biliyorum ama net bir bilgim yok. İnşallah hepimiz çok güzel sonuçlar alıcaz

Kızlar bnde bu ay klomen kulandim 6 Eylül'de çatlatma iğnesi yaptı Dr bugün 17.gun hala adet olmadım göğüslerimde aşırı derecede ağrı sızı oluyor yeşil damatlar cikmis belirginleşmis ama adet kramplarimda var adet mi gebelik mi anlamadjm ama daha önce hiç göğüslerimde ağrı olmazdı testte yapmadım iki gündür gecikti test yapmaya cesaretim yok negatif çıkar diye akışına bıraktım

Hangi şehirdesin canım bende bugün sordum konyadayım 5300₺ dediler. Ben çatlatma iğnesini en son 240₺ almıştım pazartesi tekrar alıcam . İnşallah ya o kadar ilaç kullanıyoruz bünye psikoloji kalmıyor sonu iyi olsun inşallah

Canım ne duruyorsun bir cesaret test yapsana var ya da yok net olur en azından kafan 17.günmüş bide ayy hadi inşallah Rabbim güldürsün

Merhaba ben Mersin anamurdayım. İmkanlar kısıtlı aslında burada, özellikle aşılama tüp bebek gibi vücudun dinlenmesi gereken süreçte, en iyi dediğin doktor için minimum iki saat yol gitmelisin 2500 fiyat verdiler iğneyi daha almadım ben. Çok güzel şeyler olucak ve hamilelik haberinizi buradan benimle bende sizinle paylaşıcam

İnşallah canım. İmkan olmaması kötüymüş gerçekten. Güzel haberlerinizi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…