Eylül ayı aşılama olanlar

Haklısın valla ben de Ağustos ayında olumsuz sonuç aldım. Şimdi 2. Aşılama yaptirdim. Sen tekrar yaptıracak misin?

Evet kesin sonuç almak için 14 gün beklemek lazım ama ah bir sabredebilsek, bende yarın test yapmayı düşünmüştüm. Tutmazsa 2. Yapar mıyım bilmiyorum eşimden yana çok beklenti içine giriyorum karşılığını alamayınca sinir stres oluyorum. Sizin eşleriniz nasıl davrandı bu süreçte, dinlendiniz mi yoksa rutin işlerinizi yaptınız mı

Canım sen yinede ümidini kaybetme çok erken yapmışsın o yüzden negatif görmüş olabilirsin
Ya kizlar sabah yaptığım teste şimdi tekrar baktım da silik bir çizgi var sizce kuruma çizgisi mi resmini ekliyorum

Eklentiler

• IMG_20240910_175446.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 21
Bncede biz elimizden geleni yapıyoruz ve eşimiz bu dönemde onlarda stresli oluyolarda belli etmiyorlar aslındanda valla bnde dayanamıyorum işte sıkılıyorum öle ama bnde aşılama günü mecbur dinlemem lazım

Evet ben de iste kendimi zor tutuyorum daha önce yazdigim gibi nötr olmaya da calisiyorum
Insallah bir daha ki asilaman tutar canim

Ya kizlar sabah yaptığım teste şimdi tekrar baktım da silik bir çizgi var sizce kuruma çizgisi mi resmini ekliyorum
Bence kuruma çizgisi malesef ben de asilamamdan önce reglim geciktigi icin test yapmistim sabah, sonra ne hikmetse bir kac saat sonra tzkrar baktim silik ikinci cizgi cikti, o kadar sevinmistim ki o gun hemen gidip dijital test aldim emin olmak icin ama negatifti
en dogru sonucu alabilmek icin 14.gun beklememiz en mantiklisi

Bncede biz elimizden geleni yapıyoruz ve eşimiz bu dönemde onlarda stresli oluyolarda belli etmiyorlar aslındanda valla bnde dayanamıyorum işte sıkılıyorum öle ama bnde aşılama günü mecbur dinlemem lazım
Benim eşim güya bana yardımcı olmak için izin aldı ise gitmiyor, akşama kadar pc başında oturuyor bende ister istemez sinirleniyorum ya. Ben ses etmesem herseyi bırakır bana

bağımlılık yaptı galiba kızlar
Onun gibi bisey ama gerçekten gönlün yapmak istiyorsa yap gitsin ama en iyisi yine de 14. Gunu beklemek, simdi yapsan catlatma ignesi yaniltabilir, gec donlenme olmus olabilir, fazla ihtimal var yanii
Bence bi asilamanin 10. Gununu bekle yine de ama yapmak istiyorum desen yine yap arkandayim

Benim eşim güya bana yardımcı olmak için izin aldı ise gitmiyor, akşama kadar pc başında oturuyor bende ister istemez sinirleniyorum ya. Ben ses etmesem herseyi bırakır bana
Valla öleler hem istiyorlar ama hiçbişey yapmıyorlar evde olmasalar daha iii bence sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…