Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

Merveee maşallahhh
afet olmuş kız buu,saçlara bak yarabbiiim
maşallahh süpanallahhh,pek de fotojenik,benimki fotoğraf makinesi gördüğü an suratını ekşitiyor sıpaa...

sağolun teyzeleri Şeniz hepsi birbirinden şeker bebişlerimizin maşaAllah onlara

Ayça kel,saçı yok kuzumun yaa
ne güzel maşallah saçlarına bayıldım,minili hali de çok seksii
ıssırrııım ben bunu yaa..içim kaynadı valla...

evet canım bizimki zaten saçlı doğmuştu şimdi de bayağı uzadı saçları kaydirigubbakcemile3 kestirince birazını Ayçaya peruk yaparız madem kaydirigubbakcemile3

merve talibiz kızına :)))))))))))))))))) çok tatlı aşık oldu benim oğlan

arzucum senin oğlan da pek yakışıklı amaa kızımızın kararı ..ben şimdiden bişey diyemiyciim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

tamam şekerim kız büyüsün sor bakalım ne diyecek bekleriz biz ilk ben beğendim gelini tütüütüütütütütüütütüütüüt maşallah

arzu remi nasıl yaptın öyle çok güzel olmuş kartpostal gibi..ee oğlan da yakışıklı olunca tabii daha bir güzel olmuş :ecrin_bebek:

bu jestiniz artı puan olarak kaydedildi şekercim kaydirigubbakcemile5 a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
:ecrin_bebek:

hayırlısıyla sağ salim bir doğsun da canım mutlaka çok şeker bişii olacaktır emin olll

amiiin inşallah hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin Allahım

ilk doğduğunda bile o kadar güzel geliyorki insana eminim herkese öyle geliyordur.
hastanede herkese dönüp dönüp ne kadar güzel dimi diye soruyordum
kirpi yavrusunu pamuk yavrum diye severmiş:)

sanırım bende sen gibi herkese sorarım nasıl güzelmi?
çok tatlı dimi dicem :)))
çirkin bulanlar "heee yaa öyle aynı anası " derler artık gönlümü almak için
bende kirpi isali olruum belki :)))

özlem alemsin çok yaşa e-mi kaydirigubbakcemile3
çok hoş olmuş eylül hanım.. her renk her model saç gidiyo güzel yüzüne maşaAllah sırnaşık şey

baya bi çirkin mi delikafadulden
ilk doğduğu gün; ben ve beni seven herkes dahil , çok güzel olduğunu söyleyip duruyordu bakıp bakıp... Allahın mucizesine 9 ay tanıklık ettikten sonra gelen o minik misafir kimseye çirkin gelmiyoo inan ... Allah sana da, sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşAllah :CüvCüv:

Ben bazı resımlerı kacırmısım yaaa (
Ama kalanlara baktım super valla bu bebısler bırbırınden tatlı...
ılk dogduklarında nasılda cırkın ordek yavrusuymus bunlar yaaa daha cok guzel gunlerını goruruz ınsalalh..
Allah yuzlerı gıbı guzel kaderler yazsın ...

özlem alemsin çok yaşa e-mi kaydirigubbakcemile3
çok hoş olmuş eylül hanım.. her renk her model saç gidiyo güzel yüzüne maşaAllah sırnaşık şey

teşekkür ederiz merve teyzesiŞeniz.napsın kızım çok çekti kuaförlerden.derdimi burdan arkadaşlarımla paylaşayım demiş.:roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey

amiiin inşallah bende çirkin ördeğimi hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım

[/url][/IMG]ilk baharım doğancan sonbaharım berat.arkadaşlar sizce bebeğim çokmu kilolu şişman olma tehlikesi var gibi geliyor bana biraz endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…