Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Eylül annişlerinden ilk bebek resimleri

aspirinnnnnnnnnn kız maşallah boncuk boncuk bakıyorrrr meleğinnn
hicrancım teşekkür ederiz.Şeniz inan ceylin de benim çooook hoşuma gidiyo.maşallah diyeyimde. tutma reflekside çok gelişmiş maşallah.ayrıca benim yiğenimin adıda ceylin.ordanda bi artısı var benim için:sm_cool:

Hepsi birbirinden tatlı maşallah hepsine :1hug:

hanımlar Allah yavrularınızı sağlıklı hayırlı etsin inşallah
şöyle bir baktımda ilk doğmuş resimleri baya bi çirkin
ancak gün geçtikçe güzelleşmişler maşallah barekallah
bakalım benim çirkin ördeğim nasıl olcak

:ecrin_bebek:
hayırlısıyla sağ salim bir doğsun da canım mutlaka çok şeker bişii olacaktır emin olll

ilk doğduğunda bile o kadar güzel geliyorki insana eminim herkese öyle geliyordur.
hastanede herkese dönüp dönüp ne kadar güzel dimi diye soruyordum
kirpi yavrusunu pamuk yavrum diye severmiş:)

ilk doğduğunda bile o kadar güzel geliyorki insana eminim herkese öyle geliyordur.
hastanede herkese dönüp dönüp ne kadar güzel dimi diye soruyordum
kirpi yavrusunu pamuk yavrum diye severmiş:)

Bana çirkin gelmişti,halbuki pamuk gibi, küçük ağızlı küçük burunlu, melek gibi birşeymiş,resimlere bakınca anlıyorum.

Canım ben cazadan dolayı kapalıdım ilk resim demişsin şimdiki resimlerden koysam olurmu biizm tosun baya buyudude

Seren çok şeker senin oğlan , bitirim bi bakışı var maşaAllah
hicran maşaAllah ceyline, nasıl da inceliyo dişiliğini ben de ilk tutmaya başladığı zamanlar zorla eline sıkıştıırıp resim çekmeye çalışıyodum kaydirigubbakcemile3 şimdi iki eliyle oyuncakları kavrayıp, yemeğe çalışıyo cadı.. ne çabuk gelişiyolar maşaAllah hepsine
Arzu senin oğlan hızlı çıktı, biz suyunu püresini verirken seninki ısırarak yiyecek meyvaları ne tatlı bakmış koca gözleriyle
hepsi birbirinden tatlı, Allah nazarlardan saklasın bebişlerimizi, hepsine maşaAllah ..:CüvCüv:

:smiley-cool: a.s. Şeniz :lepi:
:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
saol canım senın kızınında masallahı var yakıyor mınısınle yesın onu teyzesı dıyebılırmıyım ?

Merveee maşallahhh
afet olmuş kız buu,saçlara bak yarabbiiim
maşallahh süpanallahhh,pek de fotojenik,benimki fotoğraf makinesi gördüğü an suratını ekşitiyor sıpaa...

Ayça kel,saçı yok kuzumun yaa
ne güzel maşallah saçlarına bayıldım,minili hali de çok seksii
ıssırrııım ben bunu yaa..içim kaynadı valla...

Allah herkezlerin bebeklerini korusun maşallah hepsi birbirinden çok güzel Allah nazardan korusun tütütütütütütütüüt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…