eylül anneleri ne gibi şikayetleriniz var ????

dedıgını bende yaptım.. :bbo:
saclarım baya bı ıslemden gectı gecen hafta sonu..
sarı gıbı bırsey yaptırmak ıstedım bı ton da para doktum kuaföre..
sonuc husran oldu ertesı gun yıne gıttım bıraz daha para doktum kendı orjınal rengıme dondum.. ama en azından suan rahatım artık.. -tatlicadiarzu-
ben yaptıgım arastırmalara gore sımdıye kadar saca yapılan ıslemın bebege bır zararı olmadıgının kanıtlanmamıs olması ama buna ragmen ılk 3 ay yapılmaması gerektıgı..
onun yanında doktor kramp ve agrılar ıcın bana magnezyum hapı verdı, suda erıyenden ıcemeyecegımı soyledım bana oyle yazdı.. ıkı kere aldım ama daha almadım.. mirmirmirmir
doğrusunu soylemek gerekırse hamılelıgımın basından berı ne dogru duzgun folık asıt kullandım, ne demır, ne vıtamın ne baska bırsey.. :tomato:
ama bende bunalıyorum ılac ıcınde ya ordan bır rahatsızlık verıyor ya obur taraftan..
demir ilacı kabızlık yapıyor ayrıca mıdeme dokunuyor.. doktora sıkayet ettı esım hıc ılac almıyor dıye..
doktorda hıc olmazsa sadece demırı al dedı ama almaya karar verdım sadece ıkı uc gun aldım.. :çok üzgünüm:

kızlar genelde bakıyorum da artık hep aynı şikayetler; sık idrara çıkma, uykusuzluk, ani bacak krampları, bel ağrısı, yalancı doğum sancıları, bir taraftan diğer tarafa dönememe ve en önemlisi de artık doğurma isteği bu saydıklarınızın hepsi aynen bende de mevcut ve aynı zamanda aşırı kan eksikliğim var yani ne yapsak da ne etsek de bunları bebişlerimiz için çekecek ve sabırla bekleyeceğiz....
allah hepimizin yar ve yardımcızı olsun inşallah......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…