eylül anneleri ne gibi şikayetleriniz var ????

ay arkadaşlar boşverin çatlakları onların çaresi yok doğumdan sonra göbeği açık giyinemiyorsunuz okadar sırnaşık şey benimde kızımdan vardı şimdi bunda biraz daha derinleşecek sanırım kafamçokkarıştı ama o kadar önemli değil zaten tessettürlüyüm yerimseniben
bel ağrısı bendede çok fazla var birde mide batmasıyla birleşince ALLAH tam oluyor:bbo:
ğögüslerimdede enterasan bir acı başladı uçları özellikle çok kaşınıyor ve acıyor kafamçokkarıştı
ama asıl sormak istediğim ayaklarınızın tabanlarında yanma hissediyormusunuz?
ben şeker yüklemesi yaptırmamıştım dün bi tanıdığım bunun şekerle alakalı olabileceğini söyledi çok korkuyorum senağlama

ay arkadaşlar boşverin çatlakları onların çaresi yok doğumdan sonra göbeği açık giyinemiyorsunuz okadar sırnaşık şey benimde kızımdan vardı şimdi bunda biraz daha derinleşecek sanırım kafamçokkarıştı ama o kadar önemli değil zaten tessettürlüyüm yerimseniben
bel ağrısı bendede çok fazla var birde mide batmasıyla birleşince ALLAH tam oluyor:bbo:
ğögüslerimdede enterasan bir acı başladı uçları özellikle çok kaşınıyor ve acıyor kafamçokkarıştı
ama asıl sormak istediğim ayaklarınızın tabanlarında yanma hissediyormusunuz?
ben şeker yüklemesi yaptırmamıştım dün bi tanıdığım bunun şekerle alakalı olabileceğini söyledi çok korkuyorum senağlama

aişe ayak altında yanma derken nasıl yanı..
ben mesela bıraz ayakta kalınca tabanalarım cok acıyor yogun bır sekılde ama tam olarak yanma gıbı degıl oylemı acaba dedıgın..fisfisfis
ya bırde bır kac gundur ıyıce arttı normal sandalyede oturur pozısyonda oturamıyorum cok rahatsız oluyorum sanırım oğlumun yerı cok daraldı sureklı
kafası mıdeme dayanıyor top gıbı cıkıyor ordan ayakları belımın sag kısmından dısarı dogru gıbı cıkyor.. fisfisfis
karnımın sureklı bır kısmı cıkık cıkıkk yanı rahatsız sanırım ıcerıde sıgmıyor vallahı.. karnıma bakmasam yada elımı koymasam dısarıdan bırı bakınca
karnımın bır tarafı ok gıbı sıvrılmıs olarak gorur sanıyorum o derece cıkıyor ayakları.. :1shok:
hıc rahat durmuyor sureklı bır seylerı eselıyor karıstırıyormus gıbı...

canım ayaklarımın tabanlarında yürürken bazen bendede oluyor acı ama bu onun gibi değil tabanlarımı sanki yakıyorlar gibi oluyor sürekli kalebodurlara filan basıyorum çıplak ayakla bol bol soğuk suyla yıkıyorum biraz ferahlıyor ama tam manası ile yine geçmiyor dışarıdan tutulduğunda çok serin ve ferah görünüyor ama içerisi resmen yanıyor senağlamasenağlamasenağlama
birde bu mide batması ALLAH cc kolaylıklar versin çok kötü ya ben iç çamaşırı bile takamıyorum :eek:

anladm canım doktoruna soylesen belkı bır cozumu vardır..
bırde sogul suya tutmanın ıyı gelıcegıne ınanıyorum dene ıstersen..
tesekkurler canım Allah hepımıze yardım etsın..

kızlar bende u tür şikayetler var.karnımlagöğsüm arasındaki kalan bölge acayip agrıyor.dahası var vanal bölgem ve yanlarındaki kemikler feci şekilde ağrıyor.bazen ayağımı biraz kaldırdıgım zaman bile agrıyor yürürkende öyle.gece bende uyuyamıyorum,hiç uykum yok gibi.offffff çok şikayet ettim demi kızlar!

kızlar kaçıncı haftalardasınız.ayaklarda yanma bende de oluyor gece kalkıp yıkıyordum soğuk suyla ama daha iyi bir çözüm buldum.donmuş bir su şişesi ile uyuyorum artık.Ona sarılıp yatıyorum artık

Merhaba arkadaşlar
bu siteyi ve yazilarinizi uzun zamandir takip ediyorum
tüm şikayetler bende de var ama sadece bu kadar şikayet olmasina hepiniz şükredin
bendeki şikayet şimdiye kadar yazan arkadaşlarda yok galiba
---sağ kalçamda geçici kemik erimesi ve kan göllenmesi
hamileliğin son 3.ayinda çikip doğumdan sonrada birkaç ay bazen 6 ay devam edermiş nedeniyok
yani benim tüm şikayetlere ek olarak sağ bacağimin hiç çalişmamasi ve 2 bastonla gezmek gibi bir şikayetimde var

Merhaba arkadaşlar
bu siteyi ve yazilarinizi uzun zamandir takip ediyorum
tüm şikayetler bende de var ama sadece bu kadar şikayet olmasina hepiniz şükredin
bendeki şikayet şimdiye kadar yazan arkadaşlarda yok galiba
---sağ kalçamda geçici kemik erimesi ve kan göllenmesi
hamileliğin son 3.ayinda çikip doğumdan sonrada birkaç ay bazen 6 ay devam edermiş nedeniyok
yani benim tüm şikayetlere ek olarak sağ bacağimin hiç çalişmamasi ve 2 bastonla gezmek gibi bir şikayetimde var

cok gecmıs olsun canım, umarım kısa zamanda kurtulursun rahatsızıgından..
Allah şifa ve bir avazda doğum nasip etsın ınsallah..

benim artık dayanacak gücüm kalmadı.canım çok yanıyor.gögüsümü çok sıkıştrıyor.hem yanarcasına bir ağrı hemde,acayip bir sızlama var.

kübracım sana çok geçmiş olsun,gerçekten kolay değil yaşadıkların,umarım şikayetlerin en kısa zamanda geçer.beni de mide yanması maffediyor bi de ayaklarımda şişti o da ayrı bir dert gördükçe moralim bozuluyor,gögsümün altında batmadan dolayı ağrı da ayrı bir dert neyse sorunlarımız ortak arkadaşlar bir an evvel bu sıkıntılardan kurtulur birbirimizlebebeklerimizle geçirdiğimiz güzel zamanları paylaşırız.

kızlar bir kere ellerim hep uyuşuk ve acaip şişiyor, arada kramplar giriyor bel ağrılarım var bazen bayılacak gibi hissediyorum kendimi birde üstüne üstlük astıomımda var hamile kaldığımdan beri ilaç kullanıyorum arada da mide yanması şikayetlerim oluyor ama işin ilginci
son bir kaç gündür aşağı doğpru acaip bir baskı var bebiş çıktı çıkacak gibi hissediyorum bazen korkuyorum:KK43:

Kizlar benim sikayetlerim biraz ilginc, bebegim bas asagi duruyor ve sag kaburgamin altina durmadan ayagini sokmaya calisiyor her gün büyümesi onu bu huydan vazgecirmedi
dr uma danistim onu elimle itmem gerektigini söyledi yoksa korkarim bu gidisle kaburgama zarar gelicek, Akintim bayagi fazlalasti bazen acaba suyummu siziyor diye süpheleniyorum bacak kramplarim vardi önerim dr dan magnezyum talep edin hemen gecio

arkadaşlarr benim uyku problemim varr artık son 10 güne girdikk. geceleri kalkıp saatlerce oturup sabahı ediyorumm.bebiş şimdiden hazırlıyor annesini sanırım.

evet çok düşünceliler ben saat 5 te bir uyanıyorum saat 7 ye kadar uyu uyuyabilirsen birde hanfendinin karnı acıkınca acaip hareketler yapmaya başlıyo sanki patlatçak karnımı istersen yeme birşey parçalıyor karnımı öyle işte psiko kızım benim napıcaz annesi psiko babası psiko:)

artık günler yaklaştıkca şikayetlerimizde artıyor.ben sabahları şiddetli bacak agrılarıyla uyanıyorum. dr.magnezyum verdi ama magnezyumun tadı barbat içemedim.

ya arkadaslar su sıcak basta olmak uzere bu uyku dakı rahatsızlık artık benı delırtecek.. kafamçokkarıştı
vantılatoru acıp yatmama ragmen basım saclarım ter ıcınde kalıyor.. ne yana donsem rahat edemıyorum.. :1no2:
sureklı cok sıkıstım sanıyorum kalkıp tuvalete gıdıyorum ıkı damla.. ama kalkmayıncada hıc olmuyor cok fena baskı oluyor asagıda..
wc ye kalkıncada uykum kacıyor ıkı saat uyumaya calısıyorum.. bacak krampları dersenız bol mıktarda var.. ama ben magnezyum fılan almıyorum ılac kullanamıyorum ya..
cogu sabah uyandıgımda ayaklarımda agrım oluyor..
artık oyle agırlastım kı kendımı 100 kılo gıbı hıssedıyorum.. artık dogurmak ıstıyorum.. :1no2:

ya arkadaslar su sıcak basta olmak uzere bu uyku dakı rahatsızlık artık benı delırtecek.. kafamçokkarıştı
vantılatoru acıp yatmama ragmen basım saclarım ter ıcınde kalıyor.. ne yana donsem rahat edemıyorum.. :1no2:
sureklı cok sıkıstım sanıyorum kalkıp tuvalete gıdıyorum ıkı damla.. ama kalkmayıncada hıc olmuyor cok fena baskı oluyor asagıda..
wc ye kalkıncada uykum kacıyor ıkı saat uyumaya calısıyorum.. bacak krampları dersenız bol mıktarda var.. ama ben magnezyum fılan almıyorum ılac kullanamıyorum ya..
cogu sabah uyandıgımda ayaklarımda agrım oluyor..
artık oyle agırlastım kı kendımı 100 kılo gıbı hıssedıyorum.. artık dogurmak ıstıyorum.. :1no2:

o içmediğin magnezyum ve kalsiyumbacak kramlarını geçiriyor..bikaçgün almiim hemen kramplarım başlıyo..iki akşamda bir bile içsen bi fayda görürüsün sanırım.bitanede suda eriyen kalsiyum senin kalsiyum depolarını doldurur.saçın kemiklerin dişlerin açısından iyi olur..bende ilacı sevmiyorum ama özellikle demiri ve kalsiyum oslun magnezyum olsun nekadar yesek gebelikteki ihtiyaç oranında almak zor..dier tüm sıkıntıların aynını yaşıyorum..kendimi evden çıkmamaya şartladım..misafirlikte gezmede artık ölcek gibi daralıyorum..yaşım 32 ama öyle tezcanlı sıkıntılı bi insanımkii şükür başka sıkıntı yaşamama rağmen gebelik bana taşınması zor geldi..dün dayanamadım yıne sacımı boyadım ki üç dört kez boyadım ben iirenç oldu-tatlicadiarzu-sonrada kendimi yedim bişi olurmu diye..kimseyede diyemıyorum herkafadan bi ses niye yaptın yok şöyle zararlı felan böğk geldi artık millettendekafamçokkarıştıaz kaldı..kafayı başka şeylere yormak lazım ..a.s.

X