Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

merhaba kızlar benim 11.günüm test yapsam mı cesaret edemiyorum anlaşılabilir mi bu günden, bir de benim sağdaki yumurtalıklarım gelişmişti ama sürekli solda sancım oluyor normal mi bu
Ben henüz aşılama yaptırmadım o yüzden bi fikrim yok canım ama biraz daha sabret istersen test için dayanamıyosan bişey diyemiycem tabii

Dayanamadım test yaptım 5-50 aralığı pozitif benim (2.18) çıktı 11. Günüm bugün .
nasıl sizce umut var mı çöktüm ben

Merhaba sonuç nedir acaba ?

Merhaba sonuç nedir acaba ?
Canim malesef negatif 1 hafta da erken oldum hicbir belirti de yoktu bi anda oldum..aşilama da tutma orani çok düşük..Doktorla tüp bebek icin gorustum asilama icin harcayacagim zamani tup bebek icin vermeye karar verdim. tüp bebekte tutma olasigi daha fazla 38 yasindayim zaman kaybetmek istemedim gercekten yipratici bi surec

Umarım bu defa pozitifi görürsünüz Gerçekten Çok yıpratıcı bir süreç bende 28 yaşındayım 3 yıldır evliyim ilk günden beridir çocuk istiyoruz eşimde varikosel vardı ameliyat oldu 2 sene önce ama hala nasip olmadı bir kere hamile kaldım 1 sene önce kalbi atmadı 9 haftalık oldu gelişimi durdu vs kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi aşılama yaptırdım 11 günündeyim pazar günü test vermeyi düşünüyorum umarım hakkımızda hayırlısı olur gerçekten çok yoruldum ..

Evet daha yasiniz cocuk sahibi olmak icin genç. Benim 8 yasinda bir oglum var normal yollarla hamile kalarak dogum yaptim. sonra çalisiyordum iş kosusturmasinda cocuk arasini fazla actik 2.cocuga karar verdigimizde olmadi malesef..esimde de ben de hicbir sorun yok ama olmadi..canini sıkma bence yaşın 28 oncesinde hamile kalabildiysen yine kalirsin..bende gecen sene dusuk yaptim uzuldum sonra kendime dedim demekki saglikli bi gebelik degildi devam etseydi gebeligin senin icin daha uzucu durumlar olabilirdi..insallah pozitifi gorursun saglikla bebisini kucagina almayi nasip etsin Allah..

Rabbim bağışlasın Oğluşunuzu Umarım En Yakın Zamanda Kardeşide gelir Bende hep öyle düşündüm Allah Her zaman Hayırlı Olanı Verir Aldıysa bi sebebi vardır vermiyorsa daha güzeli içindir dedim çok sağolun Amin Benim Gibi İsteyen Herkeze İnşallah

Kizlar en alttaki 27eylulde yaptım benim gözlerim mi öyle görmek istiyor ben anlamadım bı bakarmisiniz sanki 3ndede çok belli belirsiz silik var gibi yok biliyorum ama sormak istedim

Eklentiler

• IMG_20221001_084105.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20221001_084105.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…