Eylül _Ekim ayı aşılama yaptıranlar

Bilmiyorum ki çok dinleyince kendimi herşeyi hamilelige yordum bunaldım bıraktım şimdi de hiç bir değişiklik yok gibi geliyor gün sayıyorum
Bence güzel şeyler hayal et ben hep negatif düşünürdüm bu sefer olcakmis gibi kurdum sene öyle yap negatif ten çok korkuyorum yarin test günüm ama her sey Allah tan Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyor dur mevlam büyük skma canını

Bende uygunmuş bakalım bize ne kadar isticek doktor bide şartlarım var klonıgım de yapmam baska hastahane de yaparız ddi

kızlar selam, ben de dün aşılama yaptırdım, 2. aşılamam. doktor biraz zorlandı yaparken, o kateter var ya , biraz zor geçmiş , bi şekilde verdi spermi ama biraz uğraştı yani, sizlerin nasıl oldu ? hemen taktılar ve bitti mi? yoksa biraz uğraştılar mı ? bir de idrara sıkışık mıydınız? kafam çok karıştı yardımcı olursanız sevinirim. Rabbim hepimizin kucaklarını sağlıkla hayırla doldursun

İdrara sıkışık olman gerekiyordu. Doktor bana bol bol su içirtmişti. Benimki birkaç dakika sürdü bişey anlamadım.kisiden kişiye değişir bende takma aklını iyi düşün

İdrara sıkışık olman gerekiyordu. Doktor bana bol bol su içirtmişti. Benimki birkaç dakika sürdü bişey anlamadım.kisiden kişiye değişir bende takma aklını iyi düşün
ben idrara sıkışık değildim ondan mı zor oldu acaba tamam teşekkür ederim

merhaba kızlar benim 11.günüm test yapsam mı cesaret edemiyorum anlaşılabilir mi bu günden, bir de benim sağdaki yumurtalıklarım gelişmişti ama sürekli solda sancım oluyor normal mi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…