Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Ben daha yeni Salı günü kese görmeye gitcem son adet tarime göre hesaplarsak 5+2 yarın. Kızlar mide bulantısı aşırı koku hassasiyeti var. Sizce normal mi ?

Kızlar merhaba bende Eylül transferiyim. Bugün 7+2 ve 7+3 günlüğünüz ikiziz Allah nasip ederse ama dünden beri hiç belirtim yok birden durdu normal mi acaba

Kızlar 5+2 deyim. 28 Ekim randevum. Bir defada hem kese hem kalp atışı görelim dedi doktor. Ama ben pozitif gördükten iki gün sonra ikinci kanı verdim beta artışı gördüm bir daha 3. Kan da baktırmadım. Belirtim sadece arada kaşık ağrısı. Neden hiç belirtim yok ki korkmaya başladım

Benim de aynı bu şekilde Salı günü randevum var 28 Eylül transfer oldum 5+1 benimde öyle çok belirtim yok koku hassasiyeti var sadece bende tedirginim kese ve kalp arısını duymadan geçmeyecek sanırım bu tedirginlik..

kizlar ben de henuz duymadim kalp atisi haftaya alicam ins randevu cok kotuyum ama hem cok hasta oldum kizimdan bulasti hem de uc gundur asiri bir mide bulantim tansiyon dusuklugum var ilk hamileligimden cook farkli bi surec yiprandim kasik ve bel agrim vardi o da gecti ara ara oluyo kasik agrisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…