Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Dondurulmus embriyomu taze transfermi insallah bebrklerimizi aliriz kucagimiza bana 25 inde test yap dediler
Dondurulmuş. Yarın kan testi vermeye gidicem çok korkuyorum ya yine olmazsa. Bu 2 ci transferim. İlki başarisiz oldu. Maalesef. Yarın inşallah güzel haberler alirim

Dondurulmuş. Yarın kan testi vermeye gidicem çok korkuyorum ya yine olmazsa. Bu 2 ci transferim. İlki başarisiz oldu. Maalesef. Yarın inşallah güzel haberler alirim
Canim guzel haberler insallah ben iki kere kan verdim bi transferinlminn7. Gunu birde bugn verdim

Merhabalar kızlar 2. Transfer için hazırlanıyorum bu süreçte rahim kalınlaşması için doktorum Climara forte verdi. Bu bandı kullanıp başarılı sonuç alan var mı ?

Ben ilkntesti yaptigim gun kan verdim 12.68 cikti bugunde geldim.hatta suan hastanedeyim tekrar veriyirum bakalm kuzum yazarim buraya cikan degeri insallah olumlu olur

Merhabalar kızlar 2. Transfer için hazırlanıyorum bu süreçte rahim kalınlaşması için doktorum Climara forte verdi. Bu bandı kullanıp başarılı sonuç alan var mı ?
Merhaba canım doktorum bu banttan sadece 1 adet kullanmam için aldırdı içinde 4 adet var yarın öğreneceğim sonucumu

Herhangi bir belirtin oluyormu? Ben sürekli bir belirti arıyorum. Ama tık yok.
Arkadasim kasik agrim.var transfer gununden 3 gun sonra basladi gogus hassasiyeti sik idrqra cikma ve karnim.acikiyor ama bunlar progestan etkisi olabilir ilac olarak ne kullaniyorsun sen

Arkadasim kasik agrim.var transfer gununden 3 gun sonra basladi gogus hassasiyeti sik idrqra cikma ve karnim.acikiyor ama bunlar progestan etkisi olabilir ilac olarak ne kullaniyorsun sen
Progesteron iğne kullanıyorum.
İlaçlardan: metipred 16 mg
Folidine M
Aspirin kardio 100 mg
Otepron 200mkq fitil
Divijel

Progesteron iğne kullanıyorum.
İlaçlardan: metipred 16 mg
Folidine M
Aspirin kardio 100 mg
Otepron 200mkq fitil
Divijel
Progesteronlar siskinlik vs hamilelik belirtisi yapiyirlar ama belirtim yok die endiselenme mesela herkeste yerlesme kanamasi oluyormus bnde oyle bisey olmadi sen ne zaman kan vericeksin canim

Progesteronlar siskinlik vs hamilelik belirtisi yapiyirlar ama belirtim yok die endiselenme mesela herkeste yerlesme kanamasi oluyormus bnde oyle bisey olmadi sen ne zaman kan vericeksin canim
Yarın vericem kan testi. Öğlene falan çıkar sonuç yazarım inşallah buraya. Ara sıra kasığımda iğne batırır gibi bi hiss oluyor. Bide karnım taş gibi şiş.

Yarın vericem kan testi. Öğlene falan çıkar sonuç yazarım inşallah buraya. Ara sıra kasığımda iğne batırır gibi bi hiss oluyor. Bide karnım taş gibi şiş.
Benimde tas gbi igne yerleride cok fenaa muhakkak yaz insallah guzel haberler arkadasim taze transfermi oldun dondurulmus embriyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…