Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Canım benimde transferin 4.günü ama daha çıkmaz en erken 7.günde çıkıyormuş senin ilk tedavin mi

Benimde ilk denemem kaç yaşındasın canım bi de bir tane mi embriyo konuldu 2 mi kalitesi neiyi

Canım sadece hafif hafif kasıklarım ağrıyor başka bir belirti yok hergün düşünüyorum ama yok sanki
Benim sadece göğüslerim sis ama ignelerden olabilir kaşık ağrım çok çok az bazen oluyor iyi kaliteli embriyo 5. gün embriyosu 1 tane konuldu 25 yaşındayım canim seninki nasıldı

Merhabalar bende 13 eylulde taze transfer oldum beklemedeyim benide alirmisiniz gruba cok sevinirim

Canım merhaba sende bı belirti varmı peki birde yerleşme kanaması diyorlar yaşadın mı onu
Canim bende yerlesme kanamasi olmadi ama kasik agrim biraz aclik hissi ates basma usume vs gbi sacma sapan tepkiler var vucudumda bugn test yaptm.hatta mersk edip ama tabiki bu teste gore yorum yapamiyorum

Eklentiler

• 20240919_175858.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 14
Canim bende yerlesme kanamasi olmadi ama kasik agrim biraz aclik hissi ates basma usume vs gbi sacma sapan tepkiler var vucudumda bugn test yaptm.hatta mersk edip ama tabiki bu teste gore yorum yapamiyorum
Ay inşallah vardır birbirimize dua edelim inşallah hamileyizdir bende biraz daha bekleyim öyle yapayım testi canim birde sigara içiyor musunuz bendede geceleri oluyor ateş basmasi havalardandir diyordum dogumuda inşallah birlikte konuşuruz ya

Benim sadece göğüslerim sis ama ignelerden olabilir kaşık ağrım çok çok az bazen oluyor iyi kaliteli embriyo 5. gün embriyosu 1 tane konuldu 25 yaşındayım canim seninki nasıldı
Canım benim de aa kalite embriyo ama 2 tane konuldu 35 yaşındayım bende bakalım inşallah pozitif sonucu alırız 6.günü sabırsızlıkla bende bekliyorum

Insallah canim benim ben agir bir sigara icicisiyim normalde ama tedaviye baslayinca biraktim 1 tane bile icmedim aylardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…