Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Diğerinde neden transfer olmadınız
Yanlış tedavi yüzünden surecim çöp oldu kist varken ignelere basladilar iğneler kisti buyuturken yumurta kalitesini dibe indirdi. Catlatma iğnesinin saatini yanlış ayarladiklari için yumurtalar opu öncesi catlamiati. Opudan önce yumurta sayısı 15 iken opudan çıkınca 5 adet dediler. 3 tanesi boş çıktı 2 si de 3.gunu gelemedi. zaten Dr da siz bana kaliteli yumurta veremezseniz ben size bir şey yapamam gibi bir sacma açıklama yaptı.

Yanlış tedavi yüzünden surecim çöp oldu kist varken ignelere basladilar iğneler kisti buyuturken yumurta kalitesini dibe indirdi. Catlatma iğnesinin saatini yanlış ayarladiklari için yumurtalar opu öncesi catlamiati. Opudan önce yumurta sayısı 15 iken opudan çıkınca 5 adet dediler. 3 tanesi boş çıktı 2 si de 3.gunu gelemedi. zaten Dr da siz bana kaliteli yumurta veremezseniz ben size bir şey yapamam gibi bir sacma açıklama yaptı.
Neee tam bir saçmalık çok üzüldüm sizin için. Siz kaliteli yumurta veremezsiniz nedir ya salak mı o? Menopozu başlayan kadınlardan bile bir iki adet sağlıklı yumurta çıkıyo. Cahil doktor.. hiç üzülmeyin bu defa güzel olcak eminim🌸

Neee tam bir saçmalık çok üzüldüm sizin için. Siz kaliteli yumurta veremezsiniz nedir ya salak mı o? Menopozu başlayan kadınlardan bile bir iki adet sağlıklı yumurta çıkıyo. Cahil doktor.. hiç üzülmeyin bu defa güzel olcak eminim🌸
Salak valla. İkinci tedavim de doğru teşhis ve yöntemle 4 adet 5aa embriyom oluştu. İnşallah bu sefer pozitif sonuçlar alırız 🤲

Merhaba arkadaşlar..9.gün bhcg değerim 41 di. Bugün 11.gün 95 geldi🙈 6.denemede ilk defa pozitif gördüm..halâ inanamıyorum🥹
Maşallah 🧿 harikasın inşallah sağlıkla kucağına alırsın Amin.Neler hissettin peki bu süreçte ?Belirti olarak? Diğer denemelerinden farklı bir şey var mıydı?

Aminnnnnnnnnnn rabbim sesimzisi duysunnnn daha erken ama bizim için normal 😂 belirti varmı bişey hissediyormusun 😁🥹❤️🥰🐣 ben ne bilim sanki tuhafım başım catlıyor arada bir gripmişim acaba onuda çözemedim heyecandan
Tutunduğunu hissediyorum bebisimin ama belirtim yok sanırım bazen karnıma iğne batar gibi oluyor bide belim ağrıyor bazen ama ilaçların etkisinden de olabilir tabi 🥰🥰🥰🥰

Tutunduğunu hissediyorum bebisimin ama belirtim yok sanırım bazen karnıma iğne batar gibi oluyor bide belim ağrıyor bazen ama ilaçların etkisinden de olabilir tabi 🥰🥰🥰🥰
Bende sürekli elimi karnıma koyuyorum 🥹🥹 dua ediyorum benimlesiniz yavrularım diyorum bide çok duygusallaştim ya berbat bi durum ama bugün sanki adet ağrısı gibi coookk hafif sancı geliyor saniyelik gidiyor

Yaaaa kızlar bide bişey çok meraket ediyorum şimdi adete kaç gün kala transfer oluyor mesela benim dün transferdi adetime 7 gün vardı bugün 6 gün işte normalmi 🥺🥺

Salak valla. İkinci tedavim de doğru teşhis ve yöntemle 4 adet 5aa embriyom oluştu. İnşallah bu sefer pozitif sonuçlar alırız 🤲
Ayy gerçekten mi en yüksek kalite. Şimdi bu sonucunuzu alıp o cahil doktora gösterin. Resmen kendi beceriksizliğini size atmış şaka gibi

Hımmm ozaman canım benim adetim bittikten 15 gün sonra yerleştirdik 🌸🐣🐣 normal dimi ne bilim şuan adetıme 6 gün var işte
Normal canım bence.3. gün embriyosu mu 5. Gün mü? O da değiştirebiliyor. Senin rahmin yeterli kalınlığa ulaşmıştır 15 gün yeterlidir mesela o da olabilir.

X